Zamknij

Gwiazda „Królowych życia” jest w ciąży? Ojcem nie jest Jacek

Judyta Wanicka
29.10.2019 11:01
Dagmara Kaźmierska i Edzia
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Edzia z programu „Królowe życia” jest w ciąży? Według najnowszych doniesień przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej spodziewa się dziecka. Ojcem ma być nowy ukochany celebrytki, z którym niedawno wzięła ślub w Wenecji.

Na początku października w programie „Królowe Życia” doszło do rozłamu w relacji Dagmary Kaźmierskiej i jej najlepszej przyjaciółki Edzi. Przykuta do wózka Kaźmierska skarżyła się, że jej wierna kompanka zostawiła ją, gdy ta najbardziej potrzebowała jej wsparcia. Edzia miała w tym czasie zajmować się Jackiem, wiernym przyjacielem Dagmary, który zaczął smalić do niej cholewki. Ostatecznie Jacek porzucił Edzię. Mimo to królowe życia nie odzywały się do siebie przez kilka miesięcy. W końcu stęskniona Edyta postanowiła przełamać lody. Dagmara wybaczyła przyjaciółce, lecz nie przyszło jej to łatwo. Ja będę pamiętać zawsze, że Edzia mnie zostawiła, jak wróciłam do domu ze szpitala – żaliła się w „Królowych życia”.

Królowe życia: Edzia spodziewa się dziecka?

Dagmara i Edzia zakopały topór wojenny, ale wkrótce Edyta znowu może nie mieć czasu dla Dagmary. Wszystko przez wielkie zmiany, jakie dokonały się w jej życiu w ostatnim czasie. Jak donosi Pudelek, Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży. Celebrytka miesiąc temu wyszła za mąż za swojego nowego ukochanego Adama. Ślub odbył się w romantycznej scenerii Wenecji. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Edzia i jej mąż powitają potomka wczesną wiosną. Termin ma na marzec – cytuje zaufaną osobę Pudelek.

Chwilowe zniknięcie Edyty z programu miało być podyktowane właśnie ciążą. Dagmara Kaźmierska rzeczywiście niedawno bawiła się w Wenecji. Na jej Instagramie można obejrzeć zdjęcia z tamtego wypadu, lecz nic nie zdradza, że chodziło o ślub Edzi. Jak podaje Pudelek, wszystko ma być pokazane w nowym sezonie „Królowych życia”.

Zagłosuj

Lubisz Edzię z "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw