Zamknij

Gwiazda "M jak Miłość" w odważnej scenie seksu. To córka Marka Mostowiaka [FOTO]

Judyta Wanicka
09.12.2019 15:49
M jak Miłość: Natalka i Ula
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Marcjanna Lelek, znana jako Natalia Mostowiak z "M jak miłość", zagrała w scenie namiętnego seksu w filmie "Pół wieku poezji później". Serialowa córka Hanki i Marka wcieliła się w rolę Keiry, która oddaje się Julianowi (w tej roli Marcin Bubółka) w szopie. 24-letnia Marcjanna Lelek odważnie odsłoniła ciało na ekranie.

Marcjanna Lelek przez 15 lat wcielała się w rolę Natalii Mostowiak w serialu "M jak miłość". Gdy zaczęła grać w telenoweli, miła zaledwie 10 lat. Do dzisiaj widzowie odbierają aktorkę głównie przez pryzmat jej roli w telenoweli Dwójki, czyli jako skromną, grzeczną i nieco konserwatywną dziewczynę. Prywatnie Marcjanna Lelek znacznie rożni się od swojej bohaterki. Również aktorsko stara się odkuć od wizerunku spokojnej Natalki z "M jak Miłość". 24-latka ma na swoim koncie nie tyko śmiałe sesje, które można oglądać na Instagramie, ale także odważną scenę seksu w filmie "Pół wieku poezji później" w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego.

Marcjanna Lelek, czyli Natalka z "M jak Miłość", nago w scenie seksu

Marcjanna Lelek wzięła udział w pełnometrażowej produkcji "Pół wieku poezji później", stworzonej zupełnie non-profit przez fanów i dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. W filmie występuje plejada polskich aktorów, m.in. Zbigniew Zamachowski, Andrzej Strzelecki, Mariusz Drężek i Magdalena Różańska.

Jedną z najgorętszych fragmentow, który natychmiast zwrócił uwagę widzów, jest bez wątpienia scena namiętnego seksu Keiry i Juliana. W tych rolach występują Marcjanna Lelek i Marcin Bubółka. We fragmencie Keira i Julian udają się do szopy, gdzie młodzieniec natychmiast zdziera z kochanki sukienkę i zaczyna się z nią kochać. Marcjanna Lelek po raz pierwszy tak odważnie odsłoniła ciało przed kamerą.

W galerii nagie zdjęcia 24-letniej gwiazdy "M jak Miłość" z filmu "Pół wieku poezji później".

RadioZET.pl/jw