Zamknij

Gwiazda „M jak miłość” w ciąży! Zdradza płeć dziecka

Redakcja
11.06.2018 11:17
Andżelika Piechowiak
fot. Instagram

Gwiazda „M jak miłość”, Andżelika Piechowiak, pokazała ciążowy brzuch i ogłosiła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Pochwaliła się też, jakiej płci będzie maleństwo. To chłopiec czy dziewczynka?

Trwa „wysyp” ciąż w show-biznesie. Andżelika Piechowiak, która w latach 2008-2015 wcielała się w rolę Mirki Kwiatkowskiej w serialu „M jak miłość”, ogłosiła, że ona i jej mąż, Rafał Olejniczak, spodziewają się dziecka.

W rozmowie z serwisem „Party” wyznała, że to już zaawansowany etap ciąży, a dziecko przyjdzie na świat za trzy miesiące. Jak stwierdziła, nie może narzekać na ciężki przebieg ciąży, a jedyne, z czego musiała zrezygnować, to szpilki.

– Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej, niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować, to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – powiedziała Piechowiak, a potem dodała kilka zdań na Instagramie, gdzie zaprezentowała fotkę z dosyć dużym już brzuszkiem.

– Teraz już mogę oficjalnie, bezkarnie i z pełną premedytacją narzekać na upały, zamawiać podwójne porcje deserów i z dziką przyjemnością nosić przewiewne, super wygodne ciążowe sukienki – chwali się.

Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak pobrali się dwa lata temu, a maleństwo, które przyjdzie na świat, będzie ich pierwszym dzieckiem. Aktorka zdradziła od razu, że będzie to dziewczynka. Obydwoje nie mogą już się doczekać, kiedy powitają ją na świecie.

Gratulujemy!

RadioZET.pl/SA