Zamknij

Gwiazda „Na Wspólnej" urodziła

Redakcja
04.04.2017 08:30
Gwiazda „Na Wspólnej" urodziła
fot. Instagram

Anna Kerth, znana między innymi z serialu „Na Wspólnej", urodziła swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych.

Anna Kerth urodziła synka

Anna Kerth długo nie potwierdzała informacji o ciąży. Z czasem jednak coraz trudniej było jej ukrywać powiększający się brzuszek. Dziś aktorka jest już szczęśliwą mamą. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie.

– Dziś z wielką radością chcę dać Wam znać, że niedawno na świat przyszedł mój syn. Nie pytajcie o więcej - wszystko w swoim czasie… Są pytania, które na etapie ciąży, a także chwilę po, mogą być, delikatnie mówiąc, denerwujące. Zwalcie na hormony albo co tam chcecie. Kto ma wiedzieć, ten wie i na ogół są to osoby z najbliższego grona, bo w końcu to oni zawsze byli, są i będą, a ich klik w postaci „bycia” mam zawsze. Wprawni obserwatorzy też już się domyślili, więc za trzymanie kciuków, a teraz gratulacje - SERDECZNE DZIĘKI!  – napisała aktorka. 

Ojcem dziecka jest mąż aktorki – Michał Gosiewski. Para wzięła bajeczny ślub w sierpniu 2015 roku. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

RadioZET.pl/SI