Zamknij

Gwiazda "Na dobre i na złe" kompletnie naga. 56-latka pokazała nadzwyczajne ciało [FOTO]

Judyta Wanicka
24.01.2020 22:11
Ewa Skibińska
fot. Instagram:@e_skibinska

Ewa Skibińska pojawiła się nago na zdjęciach. Aktorka znana z roli Elżbiety Walickiej, żony Bruna, w serialu "Na dobre i na złe" pochwaliła się efektami odważnej sesji na łonie natury. 

Ewa Skibińska jest znaną aktorką teatralną i filmową. Szeroką popularność przyniosła jej rola Elżbiety Walickiej w serialu "Na dobre i na złe". Żona Bruna zniknęła z telenoweli lata temu, ale jej fani wciąż mogą ją podziwiać w rozmaitych produkcjach, a także obserwować na Instagramie. Niedawno piękna aktorka zaserwowała swoim wielbicielom prawdziwą ucztę dla oka. 56-latka opublikowała fotografie, na których pojawia się całkiem naga. 

Ewa Skibińska nago na zdjęciach

Była gwiazda "Na dobre i na złe" pochwaliła się efektami sesji plenerowej zrealizowanej przez artystkę Natalię Kabanow. Ewa Skibińska pozuje nago w leśnej scenerii. Uwagę zwraca nie tylko nietuzinkowa uroda aktorki, która prezentuj się tu jak bohaterka prarafaelickich obrazów, ale także nadzwyczajna figura. 

Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad 56-letnią aktorką. Prawdziwe piękno, boskie ciało - komentują. Urocza, w sam raz do "Diabłów" - wspomniał jeden z obserwatorów. Nagie zdjęcia Ewy Skibińskiej nawiązują do sztuki teatralnej "Diabły" wystawianej w Teatrze Powszechnym, w której występuje aktorka. 

Zagłosuj

Jak oceniasz zdjęcia z nagą Ewą Skibińską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw