Zamknij

Gwiazda „Rolnik szuka żony” w filmie o Zenku Martyniuku? Adam Kraśko na castingu

Redakcja
02.10.2018 13:56
Gwiazda „Rolnik szuka żony” w filmie o Zenku Martyniuku? Adam Kraśko na castingu
fot. Instagram:@woodcraft_stolarnia_stylu

Adam Kraśko to gwiazda pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Teraz postanowił spróbować szczęścia jako aktor. Pojawił się na castingu do filmu o legendzie disco polo Zenku Martyniuku. Prywatnie jest wielkim fanem piosenkarza.

„Rolnik szuka żony” to popularny program TVP, w którym mężczyźni ze wsi starają się wybrać spośród kobiet, które zgłosiły się do show, swoją ukochaną. Panie umawiają się z uczestnikami, a nawet mieszkają w ich domach. Obecnie widzowie mogą oglądać już piąty sezon programu.

Fanom „Rolnik szuka żony” szczególnie zapadł w pamięć Adam Kraśko, który stał się prawdziwą gwiazdą pierwszej edycji. Uśmiechnięty i zabawny rolnik wyczuł swoje pięć minut i postanowił je wykorzystać. Wystąpił między innymi w programie „Celebrity Splash”, serialu „Kruk”, a nawet nagrywał teledyski disco polo. Być może to właśnie zamiłowanie do tego gatunku muzycznego spowodowało, że postanowił wziąć udział w castingu do filmu o największej gwieździe „muzyki chodnikowej”, Zenku Martyniuku. W ubiegły weekend pojawił się na castingu do produkcji, który odbywał się w Bielsku Podlaskim.

Adam Kraśko
fot. facebook.com/pg/adamkraskozrolnikszukazony

Adam Kraśko zagra w filmie o Zenku Martyniuku?

W rozmowie z „Super Expressem” Kraśko nie ukrywał, że nie czuje tremy i ma już doświadczenie przed kamerami.

– Skoro casting miałem po sąsiedzku, w Bielsku Podlaskim, to dlaczego miałem nie spróbować. W końcu już zagrałem w serialu Kruk dla Canal+.

Według rolnika nie bez znaczenia jest również fakt, że zna on doskonale twórczość Zenka Martyniuka, a nawet zna gwiazdora osobiście.

– Potrafię wczuć się w klimat lat 80., kiedy na kasetach słuchało się Akcentu. Zenek to na Podlasiu legenda i największy król disco-polo. Miło mi, kiedy widujemy się na koncertach, on podaje mi rękę i z sympatią mówi „cześć Adaś”. To dla mnie zaszczyt i bywa, że inni mi tego zazdroszczą – opowiada „Super Expressowi” Kraśko.

Niestety nie ma jeszcze pewności, że popularny rolnik otrzyma rolę, ale oczywiście trzymamy za niego kciuki.

Adam Kraśko i Zenon Martuniuk
fot. .facebook.com/adamkraskozrolnikszukazony

RadioZET.pl/se.pl/MF