Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Mel B przyznaje się do choroby

28.08.2018 11:31
xxx zet

Życie gwiazd nie zawsze wygląda jak w bajce. Bardzo często celebrytów dotykają zwyczajne ludzkie dramaty, takie jak uzależnienia. Nie inaczej jest w wypadku Mel B, znanej z występów w girlsbandzie Spice Girls. Piosenkarka przyznała, że idzie na odwyk i jest w kiepskim stanie.

Gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Mel B przyznaje się do choroby fot. Instagram:@officialmelb

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że hollywoodzki gwiazdor Ben Affleck po raz kolejny musiał udać się na odwyk. To kolejna amerykańska gwiazda, która nie radzi sobie z uzależnieniem od alkoholu. Nie inaczej jest niestety w wypadku jednej z wokalistek kultowej grupy Spice Girls. Melanie Brown, czyli popularna Mel B, wyjawiła, że podjęła decyzję o rozpoczęciu terapii. Do zamkniętego ośrodka ma trafić w przyszłym miesiącu.

Mel B będzie leczyć się z uzależnienia

Artystka zmaga się z uzależnieniem od alkoholu oraz seksu. Przyczyną jej problemów ma być zespół stresu pourazowego związany z toksyczną relacją z byłym mężem oraz trudnym rozwodem. Jak opowiada Melanie dla „The Sun”, dużą trudność sprawił jej powrót do bolesnych wspomnień przy okazji przygotowywanej książki.

– Ostatnie sześć miesięcy było dla mnie niesamowicie trudne. Pracowałam z pisarzem nad moją książką „Brutally Honest” i było to niewiarygodnie traumatyczne i emocjonalnie obelżywe doświadczenie. Konfrontowałam wiele problemów w moim życiu, ze śmiercią mojego taty i moimi relacjami z mężczyznami na czele.

– Czasem trudno jest mi poradzić sobie z wszystkimi emocjami, które odczuwam, ale problem nigdy nie był związany z seksem czy alkoholem. W pełni zdaję sobie sprawę, że znajduję się w punkcie krytycznym, nikt nie zna mnie lepiej niż ja sama, ale radzę sobie z tym – dodaje piosenkarka

Miejmy nadzieję, że Mel B z pomocą specjalistów szybko poradzi sobie z uzależnieniami i przebytą traumą. Wszak fani spekulowali nawet w tym roku na temat powrotu Spice Girls na scenę.

RadioZET.pl/MF

Oceń