Zamknij

Gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Mel B przyznaje się do choroby

Redakcja
28.08.2018 11:31
Gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Mel B przyznaje się do choroby
fot. Instagram:@officialmelb

Życie gwiazd nie zawsze wygląda jak w bajce. Bardzo często celebrytów dotykają zwyczajne ludzkie dramaty, takie jak uzależnienia. Nie inaczej jest w wypadku Mel B, znanej z występów w girlsbandzie Spice Girls. Piosenkarka przyznała, że idzie na odwyk i jest w kiepskim stanie.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że hollywoodzki gwiazdor Ben Affleck po raz kolejny musiał udać się na odwyk. To kolejna amerykańska gwiazda, która nie radzi sobie z uzależnieniem od alkoholu. Nie inaczej jest niestety w wypadku jednej z wokalistek kultowej grupy Spice Girls. Melanie Brown, czyli popularna Mel B, wyjawiła, że podjęła decyzję o rozpoczęciu terapii. Do zamkniętego ośrodka ma trafić w przyszłym miesiącu.

Mel B będzie leczyć się z uzależnienia

Artystka zmaga się z uzależnieniem od alkoholu oraz seksu. Przyczyną jej problemów ma być zespół stresu pourazowego związany z toksyczną relacją z byłym mężem oraz trudnym rozwodem. Jak opowiada Melanie dla „The Sun”, dużą trudność sprawił jej powrót do bolesnych wspomnień przy okazji przygotowywanej książki.

– Ostatnie sześć miesięcy było dla mnie niesamowicie trudne. Pracowałam z pisarzem nad moją książką „Brutally Honest” i było to niewiarygodnie traumatyczne i emocjonalnie obelżywe doświadczenie. Konfrontowałam wiele problemów w moim życiu, ze śmiercią mojego taty i moimi relacjami z mężczyznami na czele.

– Czasem trudno jest mi poradzić sobie z wszystkimi emocjami, które odczuwam, ale problem nigdy nie był związany z seksem czy alkoholem. W pełni zdaję sobie sprawę, że znajduję się w punkcie krytycznym, nikt nie zna mnie lepiej niż ja sama, ale radzę sobie z tym – dodaje piosenkarka

Miejmy nadzieję, że Mel B z pomocą specjalistów szybko poradzi sobie z uzależnieniami i przebytą traumą. Wszak fani spekulowali nawet w tym roku na temat powrotu Spice Girls na scenę.

RadioZET.pl/MF