Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda TVN Magda Łucyan wzięła ślub. Na ceremonię zaprosiła gwiazdy

11.06.2019 13:00

Magda Łucyan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek „Faktów” TVN. Gwiazda stacji w poniedziałek pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu. Ceremonia odbyła się w pałacu w Rozalinie, gdzie kręcony jest „Projekt Lady”. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Anita Werner.

Gwiazda TVN Magda Łucyan wzięła ślub. Na ceremonię zaprosiła gwiazdy fot. Instagram:@magda_lucyan

Magda Łucyan to jedna z gwiazd „Faktów” TVN i jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek stacji. Jednak próżno szukać jej na większości branżowych imprez, a informacje o jej życiu prywatnym pojawiają się niezwykle rzadko. Łucyan rzadko udziela wywiadów i nie daje tabloidom tematów do plotek. Niedawno jednak w jej życiu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, którym postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.

Magda Łucyan opublikowała zdjęcia ze ślubu

W poniedziałek 10 czerwca na profilu Magdy Łucyan na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej wesela. Dziennikarka podpisała je krótkim stwierdzeniem „to była czysta magia”. Patrząc na zdjęcie, ciężko zaprzeczyć. Magda w długiej koronkowej sukience prezentowała się świetnie, a wystrój sali był bajkowy. Trudno się dziwić, uroczystość odbyła się w pięknym pałacu w Rozalinie, w którym kręcone są odcinki „Projektu Lady” prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan.

ZOBACZ: Dawid Kubacki wziął ślub. Zobacz ZDJĘCIA z ceremonii

Gwiazda TVN zaprosiła na ślub również znajomych z TVN i TVN 24. Pojawiły się między innymi Anna Dec, Katarzyna Kolęda-Zaleska i Anita Werner. Przyjaciółki panny młodej również pochwaliły się fotografiami z wesela.

Profil dziennikarki obserwuje prawie 6 tysięcy użytkowników. Fani zasypali Łucyan gratulacjami i życzeniami wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Oczywiście przyłączamy się do życzeń.

„Wyglądała pani obłędnie. Samego szczęścia i morza miłości”.

„Przepiękni. Gratulujemy. Życzymy, żebyście byli całe życie tak szczęśliwi, jak Tego dnia”.

„Gratulacje! Bądźcie z każdym dniem coraz bardziej szczęśliwi i zakochani!” – czytamy na Instagramie.

Zagłosuj

Sledzisz prywatne życie gwiazd telewizji?

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi