Zamknij

Gwiazda TVN Magda Łucyan wzięła ślub. Na ceremonię zaprosiła gwiazdy

Maciej Friedrich
11.06.2019 13:00
Gwiazda TVN Magda Łucyan wzięła ślub. Na ceremonię zaprosiła gwiazdy
fot. Instagram:@magda_lucyan

Magda Łucyan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek „Faktów” TVN. Gwiazda stacji w poniedziałek pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu. Ceremonia odbyła się w pałacu w Rozalinie, gdzie kręcony jest „Projekt Lady”. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Anita Werner.

Magda Łucyan to jedna z gwiazd „Faktów” TVN i jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek stacji. Jednak próżno szukać jej na większości branżowych imprez, a informacje o jej życiu prywatnym pojawiają się niezwykle rzadko. Łucyan rzadko udziela wywiadów i nie daje tabloidom tematów do plotek. Niedawno jednak w jej życiu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, którym postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.

Magda Łucyan opublikowała zdjęcia ze ślubu

W poniedziałek 10 czerwca na profilu Magdy Łucyan na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej wesela. Dziennikarka podpisała je krótkim stwierdzeniem „to była czysta magia”. Patrząc na zdjęcie, ciężko zaprzeczyć. Magda w długiej koronkowej sukience prezentowała się świetnie, a wystrój sali był bajkowy. Trudno się dziwić, uroczystość odbyła się w pięknym pałacu w Rozalinie, w którym kręcone są odcinki „Projektu Lady” prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan.

ZOBACZ: Dawid Kubacki wziął ślub. Zobacz ZDJĘCIA z ceremonii

Gwiazda TVN zaprosiła na ślub również znajomych z TVN i TVN 24. Pojawiły się między innymi Anna Dec, Katarzyna Kolęda-Zaleska i Anita Werner. Przyjaciółki panny młodej również pochwaliły się fotografiami z wesela.

Profil dziennikarki obserwuje prawie 6 tysięcy użytkowników. Fani zasypali Łucyan gratulacjami i życzeniami wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Oczywiście przyłączamy się do życzeń.

„Wyglądała pani obłędnie. Samego szczęścia i morza miłości”.

„Przepiękni. Gratulujemy. Życzymy, żebyście byli całe życie tak szczęśliwi, jak Tego dnia”.

„Gratulacje! Bądźcie z każdym dniem coraz bardziej szczęśliwi i zakochani!” – czytamy na Instagramie.

Zagłosuj

Sledzisz prywatne życie gwiazd telewizji?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF