Zamknij

Gwiazda TVN urodziła. To uczestniczka programu „Agent Gwiazdy”

Redakcja
23.08.2018 13:32
Anna Skura
fot. Instagram

Gwiazda TVN, Anna Skura, urodziła. Uczestniczka programu „Agent Gwiazdy” i podróżniczka pochwaliła się zdjęciem i we wzruszających słowach powitała córeczkę.

Anna Skura urodziła córkę i pochwaliła się tym w sieci. Uczestniczka programu „Agent Gwiazdy” to blogerka i miłośniczka podróży. Kilka dni temu wraz z mężem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wzruszona, świeżo upieczona mama pochwaliła się tym na Instagramie i zamieściła czuły wpis.

„I rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz. Pamiętam, gdy wtedy wsiadł za mną do taksówki, a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek... a w zasadzie Minioneczka. Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!” – napisała na Instagramie.

Blogerka zwróciła uwagę na ważną rzecz.

„W dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach. Z boho dziewczyny do boho mamy. Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz!” – kończy wpis.

Fani pospieszyli z gratulacjami. I my również do nich dołączamy.

RadioZET.pl/SA