Zamknij

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wyznała, że jest adoptowana. Padło poruszające wyznanie

Judyta Wanicka
24.09.2019 11:47
Lenka Klimentova
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Lenka Klimentova z "Tańca z gwiazdami" zaskoczyła fanów wzruszającym wyznaniem. Piękna żona Jana Klimenta pierwszy raz wyznała w mediach, że była adoptowanym dzieckiem. Taneczna partnerka Rafała Szatana zdradziła, kim są jej biologiczni rodzice.

Lenka Klimentova i Rafał Szatan nieoczkowanie zakończyli rywalizację w drugim odcinku 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Fani pięknej żony Jana Klimenta, które od kilku sezonów regularnie występuje w "Dancing with the stars", najprawdopodobniej będą mogli ja zobaczyć dopiero w kolejnej edycji show. Tymczasem tancerka podsyca wokół siebie zainteresowanie w mediach. Do tej pory 30-latka rzadko opowiadała o swojej przeszłości, która nie jest związana z małżeństwem z Janem Klimentem. Mało kto wie, że tancerka nie jest czystej krwi Czeszką. Lenka Klimentova zdradziła, kim są jej biologiczni rodzice.

Lenka Klimentova była adoptowana

Żona Jana Klimenta od początku zwracała uwagę egzotyczna urodą. Wielu fanów podejrzewało, że Lenka Klimentova ma korzenie latynoskie. Jak się okazuje - trafnie. Lenka Klimentova wyznała, że w jej żyłach płynie kubańska krew. Stąd jej oszałamiająca uroda, gorący temperament i naturalny talent do tańców latynoamerykańskich. Ojciec tancerki jest Kubańczykiem, a mama Czeszką. Niestety tancerka nie była wychowywana przez biologicznych rodziców. W wywiadzie Lenka Klimentova wyznała, że w dzieciństwie trafiła do adopcji.

Mój biologiczny ojciec był Kubańczykiem, matka Czeszką. Oddali mnie do adopcji. Rodzina, do której trafiłam, jest najcudowniejsza pod słońcem. Wychowali mnie i otaczają troską do dziś – wyznała gwiazda w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Kim jest Lenka Klimentova?

Lenka Klimentova (Lenka Tvrzova) pochodzi z Czech. Jest zawodową tancerką, mistrzynią tańców latynoamerykańskich oraz instruktorką zumby. Od kilku lat jest żoną Jana Klimenta, tancerza występującego w "Tańcu z gwiazdami", który jest od niej o 15 lat starszy. Para związała się w 2009 roku, a sześć lat później zaręczyła się w Portoryko. Ślub Jana Klimenta i Lenki Tvrzovej odbył się 4 czerwca 2016 roku w czeskiej Ostrawie. Lenka Klimentova występuje w "Tańcu z gwiazdami" od 2018 roku. Do tej pory partnerowała Jarosławowi Kretowi, Jakubowi Kucnerowi oraz Rafałowi Szatanowi.

Zagłosuj

Żałujesz, że Lenka Klimentova odpadła z "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw