Zamknij

Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciem z bajecznej ceremonii

Judyta Wanicka
10.09.2019 17:02
Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciem z bajecznej ceremonii
fot. Instagram:@Erika Kaar

Erika Karkuszewska znana m.in. z serialu "Ojciec Mateusz" wyszła za mąż. Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze ślubu z ukochanym Maciejem Bielskim. Uroczystość odbyła się w urokliwej scenerii Sycylii.

Gwiazda "Ojca Mateusza" Erika Karkuszewska wyszła za mąż

Erika Karkuszewska wzięła ślub z ukochanym Mateuszem Bielskim. Uroczystość odbyła się w ubiegły weekend na Sycylii. Młodej parze towarzyszyli bliscy i przyjaciele. Aktorka znana z popularnych seriali, w tym roli w "Ojcu Mateuszu" i "Blondynce", pochwaliła się dobrą nowiną na Instagramie. Zamieściła zdjęcie zrobione tuż po tym, jak razem z partnerem powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Aktorka całuje swojego partnera w deszczu złotego konfetti. Ma na sobie klasyczną długą suknię w odcieniu kremowej bieli. Włosy uformowała w luźne fale i upięła je w modnym stylu boho. Pan młody miał na sobie elegancki niebieski garnitur.

Wybieram ciebie. Za sto wcieleń, w stu światach, w dowolnej wersji rzeczywistości. Znajdę cię i wybiorę raz jeszcze – podpisała zdjęcie aktorka.

Pod postem spływają gratulacje od fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd. Życzenia dla młodej pary zamieściła m.in. Olga Kalicka.

Kim jest Erika Karkuszewska? 

Erika Karkuszewska jest aktorką znaną z wielu popularnych seriali. Do tej pory pojawiła się m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Blondynce", "Bodo" czy "American Gods". Widzowie mogą ją kojarzyć także z roli Natalii Domirskiej w serialu "Aż po sufit!". Aktorka zagrała główną rolę w bollywoodzkiej produkcji "Shivaay". W 2018 roku Erika Karkuszewska ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Wielu widzów zwraca uwagę na specyficzne imię 30-letniej gwiazdy. Erika Karkuszewska urodziła się bowiem w Berlinie i częściowo jest z pochodzenia Niemką. 

Zagłosuj

Podoba ci się suknia ślubna Eriki Karkuszewskej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW