Zamknij

Gwiazda serialu „Zniewolona” urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

Judyta Wanicka
03.10.2019 13:27
Anna Sagaidachnaya
fot. Instagram:@annasagaidachnaya

Anna Sagaidacznaja, czyli Natalia z serialu „Zniewolona”, urodziła pierwsze dziecko. Ekranowa żona Grigorija Czerwińskiego pochwaliła się pierwszym zdjęciem po porodzie. Przy okazji zdradziła płeć dziecka oraz imię, jakie otrzymała jej pociecha.

Natalia z serialu „Zniewolona” została mamą. Anna Sagaidacznaja gra żonę Grigorija Czerwińskiego (Michaił Gawriłow) i obok Kateriny Kowalczuk jest jedną z najpopularniejszych gwiazd ukraińskiej produkcji. W telenoweli aktorka wciela się w postać, której los wyjątkowo nie oszczędza. Natalia znosi upokorzenia i zdrady despotycznego męża, a pod koniec drugiego sezonu straciła dziecko. Na szczęście prawdziwe życie gwiazdy "Zniewolonej" wygląda zupełnie inaczej. Anna Sagaidacznaja jest szczęśliwą mężatką, a od niedawna także i mamą. 

Natalia ze „Zniewolonej”, Anna Sagaidacznaja, została mamą

Polscy fani serialu „Zniewolona” właśnie dowiedzieli się, że Anna Sagaidacznaja urodziła dziecko. Aktorka wcielająca się w rolę Natalii Czerwińskiej pochwaliła się fanom pierwszym zdjęciem po porodzie. Pozuje na nim cała w skowronkach, a przy okazji chwali się modnym wózkiem oraz psem. Gwiazda serialu „Zniewolona” urodziła syna. Chłopczyk otrzymał modne rosyjskie imię Timur.

Pod postem cały czas spływają gratulacje od fanów oraz kolegów i koleżanek z planu „Zniewolonej”. Zdjęcie polubili m.in. Katerina Kowalczuk, Aleksiej Jarowienko i Ksenia Miszyna.

Timur jest pierwszym dzieckiem Anny Sagaidacznej i jej męża Jewgenija Trijetjaka. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku. Aktorka ponownie pojawi się na ekranie w trzecim sezonie serialu „Zniewolona”. Przypomnijmy, że widzów czekają spore zmiany w obsadzie. Wciąż nie wiadomo, czy Katję Wierbicką zagra uwielbiana Katerina Kowalczuk. Na pewno widzowie nie zobaczą już przystojnego Aleksieja Jarowienki. Scenarzystka "Zniewolonej" potwierdziła, że grany przez niego Alosza nie zostanie przywrócony do serialu.

RadioZET.pl/jw