Zamknij

Gwiazdor „Przyjaciół” odpowiada na policyjny viral. Rozbawił setki tysięcy internautów

Redakcja
25.10.2018 12:46
Gwiazdor „Przyjaciół” odpowiada na policyjny viral. Rozbawił setki tysięcy internautów
fot. Instagram:@thedailyschwimmer

Dawid Schwimmer w kultowym serialu „Przyjaciele” wcielił się w postać Rossa Gellera. Niedawno brytyjska policja opublikowała zdjęcie złodzieja łudząco podobnego do aktora. Serialowy Ross skomentował sytuację filmikiem, który rozbawił internautów do łez.

Dawid Schwimmer to amerykański aktor, polskim widzom doskonale znany jako jeden z bohaterów kultowego serialu komediowego „Przyjaciele”, gdzie wcielał się w postać Rossa Gellera. Jednak to nie jedyna jego doskonała kreacja aktorska. Otrzymał między innymi nagrodę Złotej Satelity za rolę w serialowej „Kompanii braci”, zagrał również w docenionym melodramacie „Sześć dni, siedem nocy”. Użyczał głosy żyrafie Melmanowi w serii animacji „Madagaskar”. Prywatnie Schwimmer słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie. Ostatnia reakcja aktora na doniesienia brytyjskiej policji jest na to doskonałym przykładem.

D.Schwimmer
fot. Instagram:@thedailyschwimmer

Aktor z „Przyjaciół” uznany za złodzieja?

We wtorek policja z brytyjskiego miasta Blackpool opublikowała w sieci wizerunek poszukiwanego złodzieja. Mężczyzna ukradł ze sklepu zgrzewkę piwa. Internauci niemal od razu zauważyli, że przestępca jest bardzo podobny do serialowego Rossa. Fotografia wywołała w sieci tak duże zamieszanie, że sami policjanci opublikowali oświadczenie w tej sprawie.

Dziękujemy wszystkim za szybkie odpowiedzi. Dokładnie zbadaliśmy tę sprawę i potwierdziliśmy, że David Schwimmer był w Ameryce w tym dniu”.

I gdy wydawało się, że na tym sprawa zabawnego porównania się zakończy, do akcji wkroczył sam Dawid Schwimmer.

Zabawny filmik Dawida Schwimmera

Na Twiterze aktora pojawił się post, w którym aktor zwraca się do brytyjskich funkcjonariuszy.

Funkcjonariusze, przysięgam, że to nie byłem ja, jak widzicie, byłem w Nowym Jorku. Życzę powodzenia w śledztwie ciężko pracującej policji w Blackpool”.

Najzabawniejsze jest jednak video, które aktor dołączył do wpisu. Na krótkim filmiku serialowy Ross przemyka się po markecie... wynosząc karton z napojami. Całość sfilmowana została tak, jakby Dawida przyłapało oko kamery monitoringu. Spontaniczna reakcja gwiazdora rozśmieszyła internautów do łez. Do tej pory post polubiło prawie 460 tysięcy użytkowników.

RadioZET.pl/MF