Zamknij

Gwiazdor disco polo zagrał w popularnym serialu TVN. Zostanie aktorem?

29.09.2021 12:13
Tomasz Niecik
fot. Mateusz Jagielski/East News

Tomasz Niecik sprawdził się w nowej roli. Gwiazdor disco polo pojawił się w paradokumentalnym serialu TVN "Ukryta prawda". Mężczyzna zagrał w jednym z odcinków razem z żoną. Rola w produkcji nie była dla niego łatwa - jego bohater dopuścił się zdrady.

Tomasz Niecik to polski muzyk związany z gatunkiem disco polo. Stworzył takie popularne przeboje, jak "Cztery osiemnastki", "4 razy po 2 razy" czy "Ty jesteś naj". Teraz mężczyzna miał okazję sprawdzić, czy jest również utalentowanym aktorem. Wokalista pojawił się w serialu paradokumentalnym "Ukryta prawda" emitowanym na antenie TVN. Gwiazdor przyznał, że do zagrania w serialu zachęciła go żona, która również pojawiła się w najnowszym odcinku.

- Prywatnie jestem fanem „Ukrytej prawdy”. Oglądam go razem z żoną. I tak naprawdę to ona mnie w niego wkręciła. Podoba mi się, że to, co spotyka bohaterów programu, tak naprawdę może się przytrafić każdemu. Zawsze marzyłem, aby wystąpić w „Ukrytej prawdzie”. Pokazać się od zupełnie innej strony. Takiej, od której nie znają mnie fani, wielbiciele. Wejść w rolę i zagrać - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Tomasz Niecik.

Gwiazdor disco polo w roli aktora. Tomasz Niecik zagrał w "Ukrytej prawdzie"

Tomasz Niecik już wcześniej miał szansę zabłysnąć na małym ekranie - jakiś czas temu wystąpił w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Tym razem jednak wyzwanie było trudniejsze. Początkujący aktor wcielił się w rolę niewiernego męża, co nie było dla niego łatwe. W prawdziwym życiu jego małżeństwo jest bardzo udane.

- Niestety gra aktorska to nie przelewki, lecz bardzo ciężkie zadanie. Bardzo trudno było mi zagrać emocje. Zwłaszcza że w odcinku chodzi o zdradę! Prywatnie jesteśmy z żoną bardzo szczęśliwi, więc to było dla mnie i dla żony super trudne zadanie. Najważniejsze jednak, że graliśmy razem i mogliśmy na siebie liczyć. Marzenie spełniliśmy! A fani „Ukrytej prawdy” niech ocenią czy dobrze wypadliśmy - dodał gwiazdor disco polo.

Jesteście ciekawi, jak poradził sobie Tomasz Niecik?