Zamknij
WOŚP
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Na Allegro ruszyły aukcje, na których można wylicytować przedmioty podarowane przez gwiazdy, sportowców i polityków. Kto i co oddał na WOŚP? Zebraliśmy najciekawsze aukcje. 

Jak co roku w styczniu Jerzy Owsiak organizuje finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, ale już dzień wcześniej o godz. 21.00 ruszy transmisja internetowa i telewizyjna. - Poprowadzimy ją zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i zakończymy w niedzielę przed północą. Działamy tak, aby nie organizować noclegów dla artystów. Tradycyjnie koncert zakończy występ warszawskich artystów z zespołu Voo Voo -  przekazali organizatorzy.

WOŚP 2021: gwiazdy oddają przedmioty na aukcję

Już teraz można wrzucać pieniądze do Sztabowych Puszek Stacjonarnych ustawionych w różnych punktach. Ich lokalizacje można znaleźć na specjalnej mapce zamieszczonej na stronie WOŚP. 

Tradycyjnie do akcji włączyli się artyści, celebryci, znane osobistości mediów, polityki i sportu. Aukcje gwiazd odbywają się na Allegro i można na nich licytować rozmaite przedmioty i usługi. Swoje "rzeczy od serca" ofiarowali już m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Rafał Trzaskowski, Adam Bielecki, Justyna Kowalczyk, Marcin Najman, Cezary Pazura, Agata Młynarska, Monika Olejnik, Maffashion, Paulina Sykut-Jeżyna oraz sam Jurek Owsiak.

Część gwiazd założyła własne Wirtualne Puszki na stronie Rzeczyodserca.pl, do których internauci mogą wpłacać datki przelewem.

Do tej pory największym zaskoczeniem okazała się aukcja Andrzeja Chyry. Aktor zadeklarował, że posprząta zwycięzcy mieszkanie. Sporo emocji wywołała również licytacja kurtki Marcina Najmana. Okazało się, że słynną niebieską puchówkę pięściarza wylicytował jego niedoszły rywal. 

Zajrzyjcie do GALERII i sprawdźcie, co wystawiły na aukcję WOŚP gwiazdy.