Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazdy, które drażnią Polaków. Wyniki rankingu

18.07.2018 11:11

Część z nas interesuje się życiem celebrytów i pragnie otrzymywać informacje zarówno o ich życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jednak zdarza się, że niektóre postacie tak często patrzą na nas z ekranów, że mamy ich widoku dość. Kogo, według Polaków, jest w telewizji za dużo?

Gwiazdy, które drażnią Polaków. Wyniki rankingu fot. Shutterstock

Zainteresowanie życiem prywatnym i zawodowym celebrytów to rzecz zupełnie normalna. W pewien sposób tworzy ono również popyt, dzięki któremu gwiazdy zapraszane są do różnego rodzaju programów i który wpływa na ich aktywność w mediach społecznościowych. W prosty sposób przekłada się to również na ich zarobki. Czasem jednak media lub sami celebryci zaczynają przesadzać z prezentowaniem wizerunku. Nawet najwięksi fani gwiazd potrafią poczuć przesyt, a to wiąże się z irytacją lub wręcz niechęcią w stosunku do gwiazdy.

Tych celebrytów jest za dużo

Instytut Badań Pollster postanowił sprawdzić, czyj widok na ekranie telewizorów nie powoduje już uśmiechu widzów. W tym celu w połowie lipca przeprowadził badanie na 1094 dorosłych osobach. Pytanie było bardzo jednoznaczne i brzmiało „Której gwiazdy telewizyjnej masz już dość?”.  Aż 18% ankietowanych stwierdziło, że zdecydowanie za dużo jest na ekranie Roberta Lewandowskiego oraz jego małżonki. Jest to zrozumiałe ze względu na występy naszej reprezentacji na mundialu w Rosji. Drugie miejsce przypadło bardzo aktywnej zawodowo Małgorzacie Rozenek, która przegrała z Lewandowskimi o zaledwie 2 punkty procentowe. Najniższe miejsce na podium zajął z kolei Kuba Wojewódzki z wynikiem 14% głosów. Wysoka pozycja może dziwić o tyle, że prezenter poza swoim talk-show nie pojawia się w telewizji nazbyt często.

EN_01327065_0006

Wynik 5% uzyskali ex aequo Basia Kurdej-Szatan oraz Radosław Majdan. Gdyby więc przeprowadzić rywalizację par, małżeństwo Majdanów wyprzedziłoby Lewandowskich.

Godne odnotowania w rankingu są jeszcze osoby Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Filipa Chajzera. Co ciekawe, aktorkę i prezentera będziemy mogli zobaczyć niebawem w nowym filmie Patryka Vegi.

RadioZET.pl/MF

Oceń