Zamknij

Gwiazdy, które drażnią Polaków. Wyniki rankingu

Redakcja
18.07.2018 11:11
Gwiazdy, które drażnią Polaków. Wyniki rankingu
fot. Shutterstock

Część z nas interesuje się życiem celebrytów i pragnie otrzymywać informacje zarówno o ich życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jednak zdarza się, że niektóre postacie tak często patrzą na nas z ekranów, że mamy ich widoku dość. Kogo, według Polaków, jest w telewizji za dużo?

Zainteresowanie życiem prywatnym i zawodowym celebrytów to rzecz zupełnie normalna. W pewien sposób tworzy ono również popyt, dzięki któremu gwiazdy zapraszane są do różnego rodzaju programów i który wpływa na ich aktywność w mediach społecznościowych. W prosty sposób przekłada się to również na ich zarobki. Czasem jednak media lub sami celebryci zaczynają przesadzać z prezentowaniem wizerunku. Nawet najwięksi fani gwiazd potrafią poczuć przesyt, a to wiąże się z irytacją lub wręcz niechęcią w stosunku do gwiazdy.

Tych celebrytów jest za dużo

Instytut Badań Pollster postanowił sprawdzić, czyj widok na ekranie telewizorów nie powoduje już uśmiechu widzów. W tym celu w połowie lipca przeprowadził badanie na 1094 dorosłych osobach. Pytanie było bardzo jednoznaczne i brzmiało „Której gwiazdy telewizyjnej masz już dość?”.  Aż 18% ankietowanych stwierdziło, że zdecydowanie za dużo jest na ekranie Roberta Lewandowskiego oraz jego małżonki. Jest to zrozumiałe ze względu na występy naszej reprezentacji na mundialu w Rosji. Drugie miejsce przypadło bardzo aktywnej zawodowo Małgorzacie Rozenek, która przegrała z Lewandowskimi o zaledwie 2 punkty procentowe. Najniższe miejsce na podium zajął z kolei Kuba Wojewódzki z wynikiem 14% głosów. Wysoka pozycja może dziwić o tyle, że prezenter poza swoim talk-show nie pojawia się w telewizji nazbyt często.

EN_01327065_0006

Wynik 5% uzyskali ex aequo Basia Kurdej-Szatan oraz Radosław Majdan. Gdyby więc przeprowadzić rywalizację par, małżeństwo Majdanów wyprzedziłoby Lewandowskich.

Godne odnotowania w rankingu są jeszcze osoby Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Filipa Chajzera. Co ciekawe, aktorkę i prezentera będziemy mogli zobaczyć niebawem w nowym filmie Patryka Vegi.

RadioZET.pl/MF