Zamknij
Patryk Vega
12 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dominika Gwit, Patryk Vega, Andrzej Grabowski, Adele, Christina Aguilera i Karolina Szostak to jedne z wielu gwiazd, które postanowiły zawalczyć o swój wygląd i zdrowie. Zobacz ich zdjęcia i sprawdź, jak wyglądali zanim udało im się schudnąć. 

Decyzja o przejściu na diecie bywa trudna. Zdecydowanie trudniejsze jednak jest wytrwanie w postanowieniu i osiągnięcie wymarzonego celu. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował zgubić zbędne kilogramy. Gwiazdy wielkiego formatu mają ułatwione zadanie i wsparcie wielu specjalistów. Ich metamorfozy nie rzadko bywają spektakularne. Zobacz w galerii zdjęcia gwiazd, którym udało się schudnąć. 

Jednej z większych zmian dokonała Dominika Gwit. Jej problemy z wagą i zmagania ze zbędnymi kilogramami śledzili wszyscy. Niestety aktorka doświadczyła efektu jojo i już dawno wróciła do wagi sprzed diety. Teraz jednak pogodziła się ze swoim wyglądem i nie raz udowodniła, że dobrze czuje się w swoim ciele. 

Dominika Gwit wzięła udział w rozbieranej sesji. "Postanowiłam zaszaleć"

Nie tylko polscy celebryci  walczą z kilogramami. Gwiazdy światowego formatu również przechodzą na dietę. Jedną z głośniejszych metamorfoz ostatnich lat zaliczyła Adele, która wszystkich zaskoczyła swoim wyglądem. Jednak nie ona pierwsza zmieniła się tak bardzo. Również Christina Aguilera kilka lat temu zmieniła się nie do poznania. 

Na szczęście nie tylko kobiety dbają o swój wygląd i zdrowie. Doskonałym przykładem walki z kilogramami jest Patryk Vega. I choć wielu zarzuca mu, że schudł za bardzo, nie można odmówić reżyserowi, że dokonał wręcz niemożliwej zmiany. 

Patryk Vega o Antku Królikowskim w scenach seksu: "Płakał, że już nie chce"

Dominika Gwit, Patryk Vega, Andrzej Grabowski, Adele, Christina Aguilera i Karolina Szostak - zobacz galerię ich zdjęć przed i po i sprawdź, jak poradzili sobie na diecie.