Zamknij

Gwiazdy na wyborach. Kto spełnił swój obywatelski obowiązek?

Redakcja
22.10.2018 11:53
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram

Najnowsze dane o frekwencji w wyborach samorządowych 2018 pokazują, że głosowała ponad połowa uprawnionych. Wśród nich nie zabrakło gwiazd i celebrytów, takich jak Małgorzata Kożuchowska, Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak czy Kuba Wojewódzki. Kto z nich spełnił obywatelski obowiązek?

21 października 2018 odbyły się wybory samorządowe 2018. Aktualne informacje o frekwencji pokazują, że do urn poszła ponad połowa uprawnionych do głosowania. Wśród nich nie zabrakło celebrytów. Swój obywatelski obowiązek spełniło wielu z nich, przy okazji chwaląc się fotką spod lokalu wyborczego czy urny i zachęcając tym samym do głosowania.

Gwiazdy na wyborach samorządowych

Agnieszka Woźniak-Starak udała się do lokalu wyborczego w kolorowym płaszczu. „Bo każdy głos jest ważny” – napisała na Instagramie.

Zdjęcie przed wejściem do Obwodowej Komisji Wyborczej zaprezentowały też Anna Dereszowska, Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska. „Odrobione! I to z obywatelską przyjemnością!” – skomentowała Dereszowska.

O konieczności głosowania przekonywał Maciej Dowbor. „Na tym polega prawdziwy patriotyzm!! Ja już zagłosowałem – jak przy okazji wszystkich wyborów i referendów od 1996 roku. Kto spełnił swój obywatelski obowiązek ?! Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu, pędźcie do urn”.

Filip Chajzer też uczestniczył w wyborach. „Mój mały skromny krzyżyk postawiony. Upraszam wybranka mej prawej dłoni (o ile wygra) żeby dbał o moje ukochane miasto jak o swój własny dom – Warszawa zasługuje na największe poświęcenie” – skomentował.

Kuba Wojewódzki zachęcał do głosowania.

Na profilach w social mediach do głosowania zachęcało wiele innych znanych osób. I taką postawę zdecydowanie należy pochwalać.

RadioZET.pl/SA