Zamknij

Gwiazdy pokazały, jak ćwiczą na kwarantannie [FOTO]

Sylwia Wamej
09.04.2020 14:27
Tak gwiazdy ćwiczą w domu
fot. Instagram.com/ Ewa Chodakowska/ Zosia Zborowska/ Katarzyna Zielińska

Gwiazdy również na domowej kwarantannie nie próżnują i uprawiają sport. Wiele z nich na zachowanie zdrowej sylwetki oraz równowagi psychicznej i fizycznej zdecydowało się ćwiczyć w domu. Wśród polskich celebrytek rządzi joga oraz wszelkiej maści ćwiczenia rozciągające. Zobaczcie, jak ćwiczą.

Gwiazdy ćwiczą na domowej kwarantannie

Pandemia koronawirusa zmusiła wszystkich do pozostania w domu, również polskie gwiazdy. Aktorki i celebrytki mają teraz dużo wolnego czasu. Wszystkie programy, plany zdjęciowe, próby spektakli zostały zawieszone. Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu przez gwiazdy są ćwiczenia. Celebrytki dwoją się i troją, aby w tym trudnym czasie zachować formę i nie przytyć. Wśród ćwiczeń dominują m.in. joga i ćwiczenia rozciągające, z koli Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska proponują swoje autorskie zestawy ćwiczeń.

Gwiazdy chwalą się zdjęciami ćwiczeń na kwarantannie

Gwiazdy zdjęciami ćwiczeń chwalą się w mediach społecznościowych. Do  tych najaktywniejszych nalezą m.in. Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Katarzyna Zawadzka, Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha

RadioZEt.pl/SW