Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazdy pokazują najgorsze zdjęcia. Agata Młynarska przebiła konkurencję

25.10.2019 16:51

Agata Młynarska opublikowała swoje stare zdjęcie. Gwiazda telewizji odpowiedziała na wyzwanie Katarzyny Zielińskiej i pokazała najbardziej obciachowe zdjęcie z przeszłości. Internauci nie mają wątpliwości: Wygrała!

Agata Młynarska fot. Instagram:@agata_mlynarska

Gwiazdy lubią brać udział w różnych instagramowych wyzwaniach, w których przypominają swoje stare zdjęcia. Niedawno przez polski Instagram przetoczył się „10 Years Challenge”, w którym celebryci pokazywali, jak zmienili się w ciągu dekady. Podobną akcję zainicjowała niedawno Katarzyna Zielińska. Aktorka opublikowała zdjęcie sprzed przemiany, na którym, mówiąc oględnie, nie prezentuje się zbyt korzystnie, i zachęciła innych celebrytów do tego samego. Pierwsza do zabawy przyłączyła się Weronika Rosati, która razem z Zielińską gra w serialu "Zawsze warto". Potem poszło lawinowo. Jednak to zdjęcie Agaty Młynarskiej najbardziej rozbawiło internautów.

Agata Młynarska na starym zdjęciu. "To były złote lata szołbizu"

Spośród wielu zdjęć celebrytów, którzy zdecydowali się wziąć udział w ZielinaChallenge, największe emocje wzbudziła Agata Młynarska. Jej stare zdjęcie absolutnie pobiło wszystkie koszmarne fotki, jakie pojawiły się w "konkursie". Gwiazda telewizji pokazała prawdziwą perełkę. Fotografia pochodzi z połowy lat 90. Agata Młynarska wspomina, że wcieliła się w rolę modelki podczas jednego z pokazów mody.

Pełna awangarda, sunę po wybiegu w garniturze od Violi Śpiechowicz, który uwielbiałam, w drutach na głowie owiniętych sznurkiem - włosy czesał Grzegorz Bloch a makeup, czyli wszechobecny róż jako szczyt awangardy, stworzyła śp. wspaniała Gonia Wielocha - wspomina. To były złote lata szołbizu w Polsce!!! Nasze feszyn!!! Czekam teraz na koleżanki. Która wesprze nasze grono top dizajn bjuti zielina czelendż memoris? - pyta Agata Młynarska.

Agata!!!!!! Jesteś niesamowita. Jesteś jedną z nielicznych, która podjęła wyzwanie!!!!! Szacun!!!!! Kocham Cię. Oddaję Ci podium. I się do Ciebie na tym podium przytulam!!!! Jesteś cool babeczka. I ja to szanuję - zachwycała się Katarzyna Zielińska.

Wspaniałe. Jak landrynka zza szafy, cała różowa i masa włosów! Szacun! Podziwiam! - skomentował aktor Wojciech Medyński. 

Wygrałaś! - napisała Joanna Jabłczyńska.

Do zabawy przyłączyły się również inne gwizdy, m.in. Kayach, Michał Piróg, Piotr Gąsowski, Agnieszka Jastrzębska i Zofia Ślotała.

RadioZET.pl/jw

Oceń