Zamknij

Gwiazdy świętują Dzień Ojca. Pokazały rodzinne zdjęcia [FOTO]

23.06.2021 17:20
Marek Koterski i Michał Koterski
fot. Viphoto/ East News

Gwiazdy świętują Dzień Ojca. Z tej okazji pokazały na swoich Instagramach rodzinne zdjęcia. Nie zabrakło też poruszających opisów. Która z gwiazd pokazała swojego tatę?

Gwiazdy licznie zaprezentowały na swoich Instagramach rodzinne zdjęcia ze swoimi ojcami. Z okazji Dnia Ojca pokazały, jak świętują ten wyjątkowy dzień, który obchodzony jest w Polsce 23 czerwca.

Zobacz też: Dzień Matki 2021: gwiazdy pokazały swoje mamy i złożyły im piękne życzenia [FOTO]

Gwiazdy świętują Dzień Ojca. Pokazały rodzinne zdjęcia [FOTO]

Edyta Herbuś pokazała na Instagramie, jak spędza czas ze swoim tatą. Wyznała, że to do jego akompaniamentu ćwiczyła pierwsze kroki taneczne.

"Twój zachwyt mnie uskrzydlał... Bardzo Cię kocham" - napisała Herbuś.

Paulina Młynarska również pokazała zdjęcie taty - Wojciecha Młynarskiego. Choć artysta zmarł w 2017 roku, Młynarska wciąż ma w sercu swojego tatę i co roku go wspomina z okazji Dnia Ojca. Dziennikarka pod zdjęciem opublikowała wiersz swojego autorstwa.

Olivier Janiak opublikował na Instagramie fotografię ze swoimi synami. W długim opisie zdradził m.in. czym jest dla niego ojcostwo.

Z kolei Michał Koterski zdecydował się pokazać na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoim tatą - Markiem Koterskim i synem Fryderykiem. Złożył też życzenia wszystkim ojcom.

Martyna Wojciechowska zdradziła, co zawdzięcza swojemu tacie. Jak zaznaczyła, gdyby nie on, nie pokochałaby tak mocno motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Gdyby nie On, prawdopodobnie nie pokochałabym tak mocno motoryzacji i sportów ekstremalnych, bo to właśnie Tata zaszczepił we mnie tę miłość od najmłodszych lat.
Zawsze mi kibicował, nawet wtedy kiedy inni pukali się w głowę na moje „męskie” pasje. Dał mi wolność.
Ale też z nikim się tak nie sprzeczałam jak z Tatą" - podkreśliła dziennikarka.

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcia z partnerem Piotrem Szelągiem i córką Neną. Córka Magdy Gessler nie szczędziła pięknych słów swojemu partnerowi. Stwierdziła, że idealnie sprawdza się w roli ojca.