Zamknij

Gwiazdy zachęcają do udziału w wyborach. Na kogo bedą głosować? [GALERIA]

Anna Skalik
06.07.2020 14:41
Barbara Kurdej-Szatan
8 Zobacz galerię
fot. Instagram Barbara Kurdej-Szatan

Druga tura wyborów prezydenckich 2020 już w niedzielę, 12 lipca. W pierwszej turze padł rekord frekwencji. Czy tym razem do urn pójdzie jeszcze więcej Polaków? Wiele gwiazd stara się zachęcać ich do oddania głosu. Kto i w jaki sposób przypomina o naszym obywatelskim obowiązku?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska czy Katarzyna Cichopek - to tylko część znanych osób, które po pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 pochwaliły się spełnionym obywatelskim obowiązkiem (Galerię można zobaczyć tutaj: Gwiazdy przy urnach wyborczych). Niektórzy nawet zdecydowali się ujawnić, na kogo głosowali. Tak było m.in. z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która przy zdjęciu, wykonanym przed lokalem wyborczym, napisała wymowny komentarz: "Trzasnęliśmy to". Spotkał ją za to duży hejt w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, na kogo głosowała

Gwiazdy zachęcają do głosowania

Nie ma się jednak co dziwić, że znane osoby decydują się wykorzystywać swoją popularność i wizerunek, by zachęcać do udziału w wyborach. Zachęca do tego wielu aktorów, celebrytów, piosenkarzy i nie tylko. Kto jest wśród nich i w jaki sposób przekonuje do oddania głosu? Oto nasza galeria.

Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra w II turze wyborów prezydenckich

RadioZET.pl/AS