Gwit nie wytrzymała. Ma dość pytań na ten temat!

11.05.2017 10:34

Dominika Gwit ma za sobą trudną drogę. Kilka lat temu obsesyjnie walczyła ze zbędnymi kilogramami, dopiero niedawno zrozumiała, że piękno i dobre samopoczucie mogą być niezależne od tuszy. Jej fani jednak tego chyba nie rozumieją.

Gwit nie wytrzymała. Ma dość pytań na ten temat! fot. ons.pl

Dominika Gwit jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Widzowie pokochali ją nie tylko za zabawne role, lecz także za dystans do siebie i tak rzadką w show-biznesie szczerość – Dominika otwarcia opowiada bowiem w mediach o drodze, którą przeszła, i walką o najlepszą wersją siebie.

– Nie chcę schudnąć 50 kilogramów. Nigdy w życiu nie chciałabym już tyle schudnąć. Mogę sobie schudnąć z 15 kilogramów, dla zdrowia – powiedziała niedawno Gwit w rozmowie z „Vivą!”.

Fani aktorki jednak nie dają za wygraną. Ciągle pytają ją o dietę i ćwiczenia.

„Kochani, postanowiłam napisać do Was kilka słów, ponieważ cały czas otrzymuję od Was wiadomości z prośbą o dietę i ćwiczenia, a ja niestety nie mogę Wam pomóc. Czuję się więc w obowiązku, aby coś wyjaśnić. Nie jestem dietetykiem ani trenerem. JESTEM AKTORKĄ. Moja książka nie jest poradnikiem tylko opowieścią o mnie, w której piszę o swoim życiu, drodze zawodowej, jak i życiu z nadwagą. Ani jedna linijka nie jest poświęcona jadłospisowi ani rozpisce treningowej. JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM. MOJA DIETA BYŁA DOSTOSOWANA DO MNIE, WYPISANA NA KARTCE – napisała aktorka bez ogródek.

Dodała także:

„NIE MAM POJĘCIA JAK POWINNIŚCIE JEŚĆ ANI JAK ĆWICZYĆ. Przepraszam, że piszę tak dosadnie, ale wiem, że wiele z Was, (zwłaszcza dziewczyny), pokłada nadzieję w tym, co odpiszę. A ja mogę powiedzieć Wam tylko tyle: ŻYJCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ. CIESZCIE SIĘ KAŻDYM DNIEM I SPEŁNIAJCIE MARZENIA. BĄDŹCIE ZDROWI I CODZIENNIE WALCZCIE O LEPSZE JUTRO! ŻYJCIE TAK, JAK CHCECIE ŻYĆ, A NIE TAK, JAK INNI CHCĄ, ŻEBYŚCIE ŻYLI. Pozdrawiam Was gorąco i życzę wszystkiego dobrego! Dominika. Ps. O porady ws. diety i ćwiczeń zgłoście się do profesjonalistów! Jest ich przecież tak wielu!!! Jeszcze raz pozdrawiam i całuję!". (pisownia oryginalna)

Dominika ma już dość pytań o odchudzenie, teraz chce być znana głównie jako aktorka.

RadioZET.pl/SI

Oceń