Zamknij

Gwit nie wytrzymała. Ma dość pytań na ten temat!

Redakcja
11.05.2017 10:34
Gwit nie wytrzymała. Ma dość pytań na ten temat!
fot. ons.pl

Dominika Gwit ma za sobą trudną drogę. Kilka lat temu obsesyjnie walczyła ze zbędnymi kilogramami, dopiero niedawno zrozumiała, że piękno i dobre samopoczucie mogą być niezależne od tuszy. Jej fani jednak tego chyba nie rozumieją.

Dominika Gwit jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Widzowie pokochali ją nie tylko za zabawne role, lecz także za dystans do siebie i tak rzadką w show-biznesie szczerość – Dominika otwarcia opowiada bowiem w mediach o drodze, którą przeszła, i walką o najlepszą wersją siebie.

– Nie chcę schudnąć 50 kilogramów. Nigdy w życiu nie chciałabym już tyle schudnąć. Mogę sobie schudnąć z 15 kilogramów, dla zdrowia – powiedziała niedawno Gwit w rozmowie z „Vivą!”.

Fani aktorki jednak nie dają za wygraną. Ciągle pytają ją o dietę i ćwiczenia.

„Kochani, postanowiłam napisać do Was kilka słów, ponieważ cały czas otrzymuję od Was wiadomości z prośbą o dietę i ćwiczenia, a ja niestety nie mogę Wam pomóc. Czuję się więc w obowiązku, aby coś wyjaśnić. Nie jestem dietetykiem ani trenerem. JESTEM AKTORKĄ. Moja książka nie jest poradnikiem tylko opowieścią o mnie, w której piszę o swoim życiu, drodze zawodowej, jak i życiu z nadwagą. Ani jedna linijka nie jest poświęcona jadłospisowi ani rozpisce treningowej. JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM. MOJA DIETA BYŁA DOSTOSOWANA DO MNIE, WYPISANA NA KARTCE – napisała aktorka bez ogródek.

Dodała także:

„NIE MAM POJĘCIA JAK POWINNIŚCIE JEŚĆ ANI JAK ĆWICZYĆ. Przepraszam, że piszę tak dosadnie, ale wiem, że wiele z Was, (zwłaszcza dziewczyny), pokłada nadzieję w tym, co odpiszę. A ja mogę powiedzieć Wam tylko tyle: ŻYJCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ. CIESZCIE SIĘ KAŻDYM DNIEM I SPEŁNIAJCIE MARZENIA. BĄDŹCIE ZDROWI I CODZIENNIE WALCZCIE O LEPSZE JUTRO! ŻYJCIE TAK, JAK CHCECIE ŻYĆ, A NIE TAK, JAK INNI CHCĄ, ŻEBYŚCIE ŻYLI. Pozdrawiam Was gorąco i życzę wszystkiego dobrego! Dominika. Ps. O porady ws. diety i ćwiczeń zgłoście się do profesjonalistów! Jest ich przecież tak wielu!!! Jeszcze raz pozdrawiam i całuję!". (pisownia oryginalna)

Dominika ma już dość pytań o odchudzenie, teraz chce być znana głównie jako aktorka.

RadioZET.pl/SI