Zamknij

Hailey Baldwin wzięła ślub z Justinem Bieberem. Miała aż trzy sukienki

Judyta Wanicka
04.10.2019 15:46
Hailey Baldwin i Justin Bieber
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Hailey Baldwin i Justin Biber wzięli drugi ślub, tym razem kościelny. Modelka i piosenkarz wyprawili z tej okazji huczne wesele, na którym bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy. Według relacji gości, Hailey Bieber miała aż trzy suknie ślubne. Pierwsze zdjęcia ze ślubu Bieberów wypłynęły już do sieci.

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli drugi ślub. Znana hollywoodzka para postanowiła odnowić przysięgę małżeńską, którą złożyli sobie zaledwie rok temu, i ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem Hailey Bieber i Justin Bieber pobrali się w kościele. Uroczystość odbyła się 30 września w jednym z luksusowych SPA w Karolinie Południowej.

Hailey Baldwin miała aż trzy suknie ślubne

Drugi ślub Hailey Baldwin i Justina Bieber został zorganizowany z prawdziwą pompą. Na weselu bawiło się ponad 150 gości. Wśród nich pojawiło się wiele zaprzyjaźnionych gwiazd, m.in. Kendall i Kylie Jenner, Katy Perry, Usher, Ed Sheeran, Joan Smalls i Jaden Smith.

Zdjęcia paparazzi zdradzają, że Hailey poszła do ołtarza w prostej białej sukience do kostek z odsłoniętym dekoltem. Kreację uzupełniał długi welon i klasyczne białe szpilki. To jednak nie była jedyna sukienka, jak włożyła tego dnia modelka. Według relacji osób goszczących na uroczystości, Hailey Baldwin podczas wesela przebierała się jeszcze dwukrotnie, m.in. w satynową sukienką na ramiączkach.

Hedi Slimane, dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Celine, podarował młodej parze zaprojektowane specjalnie dla nich skórzane kurtki z diamentowymi napisami "Wife" i "Husband". Bardzo dziękuję za te kurtki @celine. Będę je nosić przez resztę swojego życia - napisała na Insastory panna młoda. Z kolei Justin Bieber podobno nie rozstawał się z kurtką przez całe wesele. 

RadioZET.pl/jw