Zamknij

Hailey Bieber prawie nago w odważnej sesji zdjęciowej. Zasłoniła się torebką [FOTO]

15.01.2021 10:36
Hailey Bieber
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Hailey Bieber wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla Versace. Żona Justina Biebera pozuje bez dolnej części bielizny i zasłania się jedynie markową torebką. Jak na to zdjęcie zareagowali jej fani?

Hailey Bieber wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. O modelce zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem. Piosenkarz zakończył chwilę wcześniej swój długoletni związek z Seleną Gomez. Wiele osób wróżyło rychły koniec relacji Justina i Hailey, jednak wbrew ich przypuszczeniom para odnalazła wspólne szczęście. We wrześniu 2019 roku wzięli ślub w jednym z luksusowych kurortów w Karolinie Południowej.

Hailey Bieber i Justin Bieber są bardzo aktywni zawodowo. Piosenkarz po długich miesiącach przerwy wrócił do tworzenia muzyki, jego żona natomiast chętnie pozuje w sesjach zdjęciowych dla znanych marek. Ostatnio wzięła udział w kampanii włoskiego domu mody Versace.

Zobacz także:  Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z wesela [FOTO]

Hailey Bieber bez bielizny w odważnej sesji zdjęciowej

Hailey Bieber pochwaliła się na Instagramie efektami odważnej sesji zdjęciowej dla Versace. Modelka zapozowała w kolorowym staniku, jednak nie ma na sobie dolnej części bielizny. Hailey zasłoniła się jedynie luksusową torebką z najnowszej kolekcji marki. Fanom spodobała się zaskakująca poza żony Justina Biebera.

- Świetnie wyglądasz.

- O tak!

- Królowa.

Wam też się podoba?