Zamknij

Hailie Jade Mathers w bikini. Córka Eminema ma już 25 lat [FOTO]

28.05.2021 15:28
Eminem
fot. Parisa Afsahi/Sipa USA/East News

Hailie Jade Mathers, córka sławnego rapera Eminema, ma już 25 lat. W mediach społecznościowych pochwaliła się odważnym zdjęciem w bikini. Fani nie mieli wątpliwości, że jej wysportowana sylwetka budzi uznanie.

Eminem, czyli Marshall Bruce Mathers III, to jeden z najpopularniejszych na świecie raperów, który na dobre zapisał się w światowej historii tego gatunku. Przez wielu określany jest jako objawienie w świecie rapu, a popularność i wyniki sprzedażowe mówią same za siebie. Ponad 240 milionów sprzedanych płyt, piętnaście statuetek Grammy, a nawet Oscar za piosenkę "Lose Yourself" z filmu "8 mila", w którym zagrał - Eminem pokazał, że jest jednym z najlepszych artystów swoich czasów.

Eminem wielokrotnie mówił o tym, że największym osiągnięciem było nie zrobienie ogólnoświatowej kariery, ale wychowanie dzieci. Gwiazdor ma za sobą niezwykle burzliwy, wieloletni związek z Kimberley Anne Scott, z którą spotykał się od szkoły średniej. Para dwukrotnie brała ślub i dwukrotnie się rozwodziła. Oboje nie mieli łatwego dzieciństwa, matka Eminema była narkomanką, a jego była żona została wykorzystana seksualnie przez ojczyma, a w jej domu częstym gościem był alkohol. Wiele osób w doświadczeniach przeszłości dopatruje się powodu rozpadu małżeństwa. Tymczasem ich córka Hailie Jade Mathers ma się bardzo dobrze i chwali wysportowanym ciałem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Córka Eminema w bikini. Hailie Jade Mathers ma 25 lat

Hailie Jade Mathers skończyła 25 lat, córka Eminema jest już dorosłą kobietą. Skończyła studia na wydziale psychologii, ale postanowiła zrobić karierę jako blogerka i influencerka. Jak dotąd może mówić o sukcesie, jej profil na Instagramie obserwują już ponad 2 miliony użytkowników. Możemy na nim oglądać między innymi Hailie w różnorodnych stylizacjach. Córka Eminema bardzo dba o kondycję fizyczną i imponuje wysportowanym ciałem, które wzbudza zachwyt fanów. Postanowiła pochwalić się figurą i opublikować fotografię, na której pozuje w skąpym bikini.

- Gotowa na słoneczne dni - podpisała zdjęcie Mathers.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów. Nie da się ukryć, że 25-latka imponuje wysportowanym ciałem. Kto wie, być może przed nią wielka kariera modelki lub aktorki.