Zamknij

Hailie Jade Mathers odważnie odsłoniła biust. Córka Eminema ma już 25 lat. Jak wygląda? [ZDJĘCIA]

28.09.2021 16:35
Hailie Mathers
fot. screen: Instagram / @hailiejade

Hailie Jade Mathers, córka rapera Eminema, w tym roku będzie obchodzić 26. urodziny i robi karierę jako influencerka. Na jednym z najnowszych zdjęć odważnie odsłoniła biust. Internauci nie mają wątpliwości, że zrobiłaby karierę w modelingu.

Eminem, czyli Marshall Bruce Mathers III, to jeden z najpopularniejszych na świecie raperów, zdaniem wielu osoba, która pokazała, że w tym gatunku muzycznym nie brylują wyłącznie czarnoskórzy wykonawcy. Pochodzący z St. Joseph artysta dosłownie zawojował cały świat, dosyć powiedzieć, że jest najlepiej sprzedającym się wykonawcą pierwszej dekady XXI wieku i jednym z najlepiej sprzedających się w historii. Na swoim koncie ma 15 nagród Grammy, a także statuetkę Oscara, którą otrzymał jako pierwszy z raperów. Próbował swoich sił w aktorstwie, posiada własną wytwórnię, a nawet stację radiową. Mathersa, który wychowywał się w trudnym środowisku, obecnie śmiało można nazwać człowiekiem sukcesu, niektórzy wręcz tytułują go "królem Hip Hopu". 

Prywatnie Eminem był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott, którą poznał jeszcze w szkole średniej. Para po raz pierwszy pobrała się w 1999 roku po dziesięciu latach znajomości, by rozwieść się po zaledwie dwóch i rok od nieudanej próby samobójczej Kimberley, która pozwała artystę za opisanie jej śmierci w piosence "Kim". Pięć lat później ponownie wzięli ślub, tym razem małżeństwo nie przetrwało nawet roku. Owocem ich związku jest córka Hailie, która przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku.

Hailie Jade Mathers odważnie odsłania ciało. Córka Eminema ma już 25 lat

Hailie Jade Mathers w 2021 roku będzie obchodzić 26. urodziny. Eminem bardzo starał się bronić prywatności córki, jednak ta sama zdecydowała się na karierę w mediach społecznościowych. Obecnie jest niezwykle popularną influencerką, której konto na Instagramie obserwują już ponad 2 miliony internautów. Córka rapera regularnie publikuje zdjęcia w rozmaitych stylizacjach i dzieli się z wielbicielami życiem prywatnym. Fani Hailie wielokrotnie podkreślali, że ma szanse na karierę w modelingu. 

Na profilu Mathers na Instagramie można znaleźć także odważniejsze fotografie, na których 25-latka pozuje w bikini lub strojach eksponujących jej kształty. Na kilku ostatnich odsłoniła między innymi biust, co wywołało lawinę pozytywnych komentarzy od zachwyconych internautów.

- Chcę cię kochać i traktować cię dobrze, chcę cię kochać każdego dnia i każdej nocy będziemy razem z dachem nad naszymi głowami. Będziemy dzielić schronienie z mojego pojedynczego łóżka, będziemy dzielić ten sam pokój - wyznawał miłość jeden z użytkowników sieci.

Trzeba przyznać, że figury Hailie może zazdrościć wiele koleżanek.