Zamknij

Hajto u Wojewódzkiego: zaskakujące wyznanie byłego piłkarza

Redakcja
04.10.2017 16:28
Tomasz Hajto
fot. screen

Tomasz Hajto był gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. Były piłkarz komentował m.in. błyskotliwą karierę Roberta Lewandowskiego, ale też wypowiedział się na temat swoich finansów. Pewna wypowiedź była zaskakująca.

we wtorek 3 października Tomasz Hajto i Agnieszka Dygant zasiedli na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Były piłkarz polskiej piłkarskiej reprezentacji przyszedł ubrany w elegancki garnitur, czym przykuł uwagę samego prowadzącego. Świetnie wyglądasz" - skwitował Kuba. Jak nie trudno się domyślić, rozmowa przez długi czas krążyła wokół tematów piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego. Potem zeszło na samego Hajtę, który przyznał, że w początkach swojej piłkarskiej kariery dla wielu osób był pośmiewiskiem, ze względu na swoje "bazarowe mokasyny".

Skoro zeszło już na temat pieniędzy, Wojewódzki próbował się dowiedzieć, w jakiej kondycji finansowej jest Hajto. Były piłkarz przyznał, że jest ustawiony do końca życia i ma świadomość, że na wszystko ciężko sam zapracował. Wyznał tez, że kiedy zaczęło mu się lepiej powodzić, zauważył, że jego rodzinny krąg znacznie się powiększył. Do tego stopnia, że sam nie zdawał sobie sprawy, że ma tak wiele sióstr i braci. Zdobył się nawet na wyznanie, które dla typowego Kowalskiego może być zaskakujące. Z uśmiechem na twarzy przyznał, że "przebalował 20 milionów złotych" - sumę, o jakiej większość Polaków może pomarzyć.

Internauci komentują to niezbyt przychylnie, nazywając Hajtę nowobogackim, któremu się udało, ale i tak jest "Armanim od siedmiu boleści". No cóż - z drugiej strony to jego pieniądze i wydał je tak, jak chciał. A przecież bawić też się trzeba.

RadioZET.pl/SA