Halejcio i Oświeciński są razem? Te zdjęcia dają fanom do myślenia

30.03.2017 14:35

Co łączy Klaudię Halejcio i Tomasza Oświecińskiego? Zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie, sugerują, że są blisko. Fani pytają: "Jesteście razem?".

Klaudia Halejcio fot. ons.pl

Klaudia Halejcio pod koniec 2016 rozstała się ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim. Ta dwójka poznała się w "Tańcu z Gwiazdami" i bardzo szybko związała. Uznawani byli za bardzo udaną parę i chętnie pojawiali się razem. Niestety, od kilku miesięcy drogi Klaudii i Tomka biegną osobno. Jednak fani zastanawiają się, czy przypadkiem aktorka już z kimś się nie spotyka... Wszystko przez zdjęcie, które zamieściła na swoim Instagramie.

Jak widać, razem z Tomaszem Oświecińskim, aktorem i obecnie "naczelnym pakerem" polskich seriali, Halejcio spędza miłe chwile. Podpis "U nas uśmiech od rana! Życzymy i Wam miłego dnia!" sugeruje, że Klaudia i Tomasz związani są bliską relacją. Nic dziwnego, że fani zaczęli zadawać pytania o to, czy aktorzy są razem. Tym bardziej, że także Oświeciński zamieścił podobną fotkę. Ale jednak kiedy rzucimy okiem na hashtagi, to zobaczymy, że to po prostu wspólny poranek, spędzony podczas prób.

Pasowaliby do siebie?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi