Zamknij

Halina Mlynkova pokazała zdjęcie syna. Fani:"Skóra zdjęta z ojca"

Sylwia Wamej
24.01.2020 16:39
Halina Mlynkova
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

Halina Mlynkova opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego syna, który jest owocem związku z Łukaszem Nowickim. Chłopiec skończył 16 lat. "Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością" - pisze dumna mama.

Halina Mlynkova pokazała zdjęcie z synem. Chłopiec skończył 16 lat

Halina Mlynkova opublikowała na Instagramie zdjęcie 16-letniego syna - Piotra. Nastolatek jest owocem związku z Łukaszem Nowickim. Para rozwiodła się w 2012 roku. Dziś obydwoje układają sobie życie u boku nowych partnerów. Halinę i Łukasza łączy syn, który właśnie skończył 16 lat.

"Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały syn kończy dziś 16 lat! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie, Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie. Kochanie @panszu dziękuję, że jesteś❤️❤️❤️
Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy" - napisała Halina Mlynkova na Instagramie.

Fani w komentarzach składają życzenia synowi Haliny Mlynkovej

Fani w komentarzach składają najlepsze życzenia chłopcu i podkreślają niesamowite podobieństwo między Piotrem, a jego tatą - Łukaszem Nowickim. "Skóra zdjęta z Łukasza Nowickiego", "Sto  lat dla Piotra", "brawo, dużo zdrowia" - piszą fani.

Halina Mlynkova w 2013 roku poznała czeskiego producenta filmowego, Leszka Wronkę. Wyszła za niego za mąż 14 lutego 2015 roku.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW