Zamknij

Halina Mlynkova rozpływa się nad synkiem. Pokazała urocze zdjęcie [FOTO]

27.07.2021 15:48
Halina Mlynkova
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Halina Mlynkova i jej ukochany Marcin Kindla pod koniec czerwca zostali rodzicami wyczekanego synka. Gwiazda bardzo chroni swoje życie prywatne, a na jej Instagramie nie znajdziemy licznych zdjęć maluszka. Tym razem artystka zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie malutkich stópek. Fotografii towarzyszy refleksyjny wpis.

Halina Mlynkova jakiś czas temu całkowicie zmieniła swoje życie. Gwiazda rozwiodła się ze swoim mężem - czeskim producentem - Leszkiem Wronką. Na szczęście najgorszy czas za nią i wszystko powoli ustabilizowało się. Po powrocie z Czech do Polski Halina związała się z artystą Marcinem Kindlą. Zakochani pod koniec czerwca przywitali pierwsze wspólne dziecko, wyczekanego synka - Leo.

Zobacz też:  Halina Mlynkova jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się dziecka z nowym partnerem

Halina Mlynkova rozpływa się nad synkiem. Pokazała urocze zdjęcie [FOTO]

Gwiazda w przeciwieństwie do koleżanek celebrytek nie zasypuje media społecznościowe zdjęciami chłopca. Ostatnio pozwoliła sobie jednak opublikować uroczą fotografię dziecięcych stópek, okraszając ją refleksyjnym wpisem.

"To już prawie cztery tygodnie… czas tak szybko leci… niebawem powrót na scenę a ja sobie tego nie umiem wyobrazić.
Moja koleżanka mówiła mi, że podobno niemowlęta wysyłają sygnały, jak delfiny, kiedy matka się oddala. A więc kiedy będę na scenie, Leo musi być w pobliżu, bo inaczej sygnały mogą być silniejsze od obowiązków. Oczywiście żartuję. Ale i tak mi się historia o delfinach mega podoba!" - napisała Halina Mlynkova. Warto podkreślić, że Halina Mlynkova jest już mamą 18-letniego syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim.