Zamknij

Hania Serediuk na ostatniej okładce polskiego "Playboya". Kim jest modelka? [FOTO]

Maciej Friedrich
14.11.2019 15:46
Hania Serediuk na ostatniej okładce polskiego "Playboya". Kim jest modelka? [FOTO]
fot. Instagram:@hanna.gaya

Po 27 latach polskie wydanie "Playboya" znika z rynku. Grudniowy numer będzie ostatnim, jaki pojawi się w naszym kraju. Na historycznej okładce zobaczymy 25-letnią modelkę Hanię Serediuk. Skąd możemy ją znać?

"Playboy" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych męskich magazynów na świecie. Również w Polsce miesięcznik ma długą historię. Pierwszy numer krajowego wydania pojawił się w grudniu 1992 roku. Przez 27 lat na okładkach "Playboya" pojawiały się najpiękniejsze Polki. W rozbieranych sesjach wzięły udział między innymi Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska czy Anna Przybylska, a nawet Justyna Żyła. Grudniowy numer magazynu zakończy 27-letnią historię magazynu z króliczkiem w naszym kraju. "Playboy" ma zniknąć z Polski, podobnie jak kilka innych czasopism. Na historycznej, ostatniej okładce, pojawi się Hania Serediuk.

Hania Serediuk - kim jest modelka z ostatniej okładki "Playboya"

Hania Serediuk została ważnym elementem polskiej historii "Playboya" być może nawet o tym nie wiedząc. 25-letnia modelka zachwyca urodą i sylwetką, a na swoim koncie współpracę z kilkoma agencjami. Choć w mediach społecznościowych nie obserwują jej miliony, a niecałe 3 tysiące użytkowników, Hania regularnie publikuje w sieci zdjęcia, na których możemy ją podziwiać. To właśnie na Instagramie pochwaliła się współpracą z "Playboyem".

- Cześć kochani! Już jutro w kioskach ląduje najnowszy grudniowy numer "Playboy Polska". W środku moja sesja okładkowa z fantastyczną Maria Errikson Studio i bardzo miły wywiad z ukochaną Anną Mierzejewską o ważnych dla mnie rzeczach - napisała modelka.

Teraz z pewnością Hania zyska wielu nowych fanów. Ostatni numer polskiego "Playboya" pojawił się już na sklepowych półkach.

 Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci

Zagłosuj

Jesteś czytelnikiem/czytelniczką "Playboya"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF