Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hania Serediuk na ostatniej okładce polskiego "Playboya". Kim jest modelka? [FOTO]

14.11.2019 15:46

Po 27 latach polskie wydanie "Playboya" znika z rynku. Grudniowy numer będzie ostatnim, jaki pojawi się w naszym kraju. Na historycznej okładce zobaczymy 25-letnią modelkę Hanię Serediuk. Skąd możemy ją znać?

Hania Serediuk na ostatniej okładce polskiego "Playboya". Kim jest modelka? [FOTO] fot. Instagram:@hanna.gaya

"Playboy" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych męskich magazynów na świecie. Również w Polsce miesięcznik ma długą historię. Pierwszy numer krajowego wydania pojawił się w grudniu 1992 roku. Przez 27 lat na okładkach "Playboya" pojawiały się najpiękniejsze Polki. W rozbieranych sesjach wzięły udział między innymi Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska czy Anna Przybylska, a nawet Justyna Żyła. Grudniowy numer magazynu zakończy 27-letnią historię magazynu z króliczkiem w naszym kraju. "Playboy" ma zniknąć z Polski, podobnie jak kilka innych czasopism. Na historycznej, ostatniej okładce, pojawi się Hania Serediuk.

Hania Serediuk - kim jest modelka z ostatniej okładki "Playboya"

Hania Serediuk została ważnym elementem polskiej historii "Playboya" być może nawet o tym nie wiedząc. 25-letnia modelka zachwyca urodą i sylwetką, a na swoim koncie współpracę z kilkoma agencjami. Choć w mediach społecznościowych nie obserwują jej miliony, a niecałe 3 tysiące użytkowników, Hania regularnie publikuje w sieci zdjęcia, na których możemy ją podziwiać. To właśnie na Instagramie pochwaliła się współpracą z "Playboyem".

- Cześć kochani! Już jutro w kioskach ląduje najnowszy grudniowy numer "Playboy Polska". W środku moja sesja okładkowa z fantastyczną Maria Errikson Studio i bardzo miły wywiad z ukochaną Anną Mierzejewską o ważnych dla mnie rzeczach - napisała modelka.

Teraz z pewnością Hania zyska wielu nowych fanów. Ostatni numer polskiego "Playboya" pojawił się już na sklepowych półkach.

 Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci

Zagłosuj

Jesteś czytelnikiem/czytelniczką "Playboya"?

RadioZET.pl/MF

Oceń