Zamknij

Gwiazda "Idola" jest w ciąży. Pochwaliła się sporym brzuszkiem

Judyta Wanicka
23.12.2019 16:54
Hania Stach z "Idola"
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Hania Stach jest w ciąży. Uczestniczka 2. edycji programu "Idol" właśnie spodziewa się pierwszego dziecka, czym z dumą pochwaliła się na Instagramie. Ciąża to dobra okazja do tego, by przypomnieć sobie, jak obecnie wygląda i co dziś robi zapomniana gwiazda "Idola". 

Hania Stach z "Idola" spodziewa się dziecka 

Hania Stach wzięła udział w drugiej edycji "Idola" w Polsacie. Urocza wokalistka miała spory potencjał, by swoim głosem podbić polską scenę muzyczną, lecz zabrakło jej szczęścia. Ostatecznie zniknęła z show-biznesu. Obecnie jej poczynania muzyczne i nie tylko można śledzić w mediach społecznościowych. Tuż przed świętami 38-letnia Hania Stach subtelnie pochwaliła się fanom, że jest w ciąży. Piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym widać u niej wyraźnie zaokrąglony brzuszek. 

Wesołych Świąt! W tym roku w Malezji - pozdrowiła obserwatorów ciężarna wokalistka.

Płeć dziecka Hani Stach na razie nie jest znana. Nie wiadomo również, kiedy gwiazda "Idola" urodzi swoje pierwsze dziecko. 

Hania Stach - co dziś robi gwiazda "Idola"?

Hania Stach była sensacją drugiej edycji "Idola" w Polsacie. Delikatna dziewczyna zachwycała świetną barwą głosu i profesjonalnymi umiejętnościami wokalnymi. Wcześniej wygrała w  "Szansie na sukces" oraz śpiewała w chórkach Natalii Kukulskiej. Choć była jedną z faworytek do zwycięstwa, nieoczekiwanie wycofała się z programu. Powodem miały być problemy zdrowotne. Nieoficjalnie mówiło się jednak o kuszącym kontrakcie płytowym. 

Gwiazda "Idola" pokonała raka. Opublikowała przejmujące zdjęcia

Po "Idolu" Hania Stach wydała debiutancki album. Jej piosenka „Właśnie w taki dzień” zajęła czwarte miejsce podczas koncertu premier w Opolu w 2004 roku. Później artystkę można było usłyszeć na różnych festiwalach i imprezach muzycznych. W 2007 roku startowała w krajowych eliminacjach do Eurowizji, w których zajęła drugie miejsce, tuż za zespołem The Jet Set.

W 2012 roku wyszedł drugi album Hani Stach. Od tamtej pory jednak próżno szukać artystki w mainstreamowych mediach. Stach poświęciła się kameralnym projektom. Obecnie koncertuje w filharmoniach w całej Polsce, śpiewając przeboje Whitney Houston z orkiestrą symfoniczną. Prowadzi także warsztaty wokalno-aktorskie ze swoją siostrą Jagodą Stach, aktorką znaną m.in. z serialu "Klan".

Zagłosuj

Czy Hania Stach bardzo zmieniła się od czasu "Idola"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw