Zamknij

Hania z "Hotelu Paradise 2" w rozbieranej sesji. Pokazała odważne zdjęcie

14.10.2020 21:07
Hotel Paradise Hania
fot. Kadr z "Hotel Paradise" TVN7

Hanna Balwierczak to uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise". Gwiazda show TVN7 opublikowała na Instagramie zdjęcie z odważnej sesji zdjęciowej. Fani nie szczędzą jej komplementów.

"Hotel Paradise" wrócił jesienią z drugim sezonem. W kolejnej edycji hitowego programu TVN7 poznaliśmy między innymi Hannę Balwierczak. Uczestniczka randkowego reality show nie spędziła na wyspie zbyt wiele czasu, jednak szybko zdobyła sympatię widzów, dzięki czemu cieszy się sporym gronem obserwatorów na Instagramie. Profil uczestniczki w mediach społecznościowych obserwuje prawie 100 tys. osób.

Hania ma 21 lat i sama określa się mianem "najlepszej fotografki modowej w Polsce". Pasję do fotografowania można zaobserwować także na jej profilach w social mediach. Uczestniczka "Hotelu Paradise" dzieli się zdjęciami, które zrobiła. Czasem znajduje się jednak po drugiej stronie obiektywu - w roli modelki. Ostatnia sesja rudowłosej artystki zachwyciła jej fanów.

Zobacz także: Hotel Paradise: Marietta zoperowała nos. Pochwaliła się efektami na Instagramie [FOTO]

Hotel Paradise 2: Hania zapozowała niemal nago [FOTO]

Hania z "Hotelu Paradise" zapozowała w odważnej, niemal nagiej sesji. Modelka zasłaniała się jedynie różowym futrem. Uwagę na zdjęciu zwróciły ekstrawaganckie dodatki - długie różowe buty na obcasie oraz srebrna ozdoba na włosach. Na jednym z zaprezentowanych zdjęć Hanna pokazuje do aparatu środkowy palec.

- Pieprzę bycie piękną w czyimś mniemaniu, bo ja i tak za każdym razem uśmiecham się do siebie w lustrze. Chcecie, to dążcie sobie do nudnych ideałów i marnujcie osobę, jaką jesteście. Ja nigdy nie podejmę się operacji nosa. Żydowskie nosy są super, jeśli ktoś ma na tyle wąskie horyzonty, by akceptować tylko jeden kanon urodowy, to wiecie gdzie mam jego zdanie? Im więcej osób o nim dyskutuje i mi go wytyka, tym bardziej go kocham. W swoim życiu sfotografowałam tysiące osób i wiecie co? Najbardziej pamiętam o wyjątkowych, nie o „najpiękniejszych”. Uwielbiam tych, którzy ze swoich „mankamentów” uczynili osobliwy atut. Życzę ludziom w Polsce więcej otwartości na ludzi - opisała odważną fotografię Hania.

Na reakcję fanów nie trzeba było dług czekać. Internauci komplementują urodę uczestniczki "Hotel Paradise" i podziwiają za pewność siebie.

- Królowo rządzisz!

- Jesteś cudowna.

- Królowa jest tylko jedna - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o tej sesji zdjęciowej?