Zamknij

Hanna Lis kompletnie bez makijażu. „Dla widzów o mocnych nerwach”

Redakcja
12.07.2018 07:58
Hanna Lis bez makijażu
fot. Instagram

Od kiedy Hanna Lis przestała występować w telewizji i rozstała się z mężem, jej życie diametralnie się zmieniło. Dziennikarka postanowiła robić rzeczy inne niż do tej pory. M.in. oddała się pasji gotowania. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem bez makijażu – prosto z kuchni.

Od dłuższego już czasu Hanna Lis prezentuje na Instagramie swoje kulinarne osiągnięcia. Gotowanie stało się dla niej pasją, której oddaje się z wielkim zainteresowaniem. Właśnie pokazała w sieci zdjęcie wprost z kuchni, na którym pozuje całkowicie bez makijażu. Jak sama zapowiada, jest to fotka tylko dla osób o mocnych nerwach.

„Ktoś, kto kiedyś chciał ze mnie zrobić polską Nigellę Lawson, musiał być niespełna rozumu! Pomijając fakt, że nie mam dekoltu, który można by malowniczo zawiesić nad michą pasty, ja plamię ubrania, rozlewam oliwę, a i siarczyście przekląć mi się tu i ówdzie zdarza” – podsumowuje się Hanna Lis i wyjaśnia, że przygotowała danie, wykorzystując produkty z „Biedry”, żeby ludzie nie zarzucali jej, że gotuje z przepisów dla  burżujów”.

Co fani na te wszystkie deklaracje Hanny Lis? Zachwycają się jej urodą. „Oj tam proszę Pani, to tylko detale, w takiej wersji wygląda Pani pięknie”, „wygląda Pani cudownie i w ogóle się nie zmieniła. Pełen szacun” – czytamy. Niektórzy jednak zauważają, że policzki dziennikarki są zbyt „napompowane”.

„Tyle wypełnienia w policzki przecież nie można ukryć, choć troszkę przyznania bo aż razzzzi” – pisze internautka.

Hanna Lis wygląda na swoje lata?

RadioZET.pl/SA