Zamknij

Hanna Lis prosi o pomoc. Od kilku dni szuka ukochanych kotów

09.06.2021 15:08
Hanna Lis
fot. Wojciech Stróżyk/Reporter/ East News

Hanna Lis zamieściła w mediach społecznościowych poruszający apel. Podczas przeprowadzki zaginęły jej dwa ukochane koty: Felek i Toyota. Dziennikarka poprosiła swoich obserwatorów o pomoc.

Hanna Lis opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych apel wystosowany do swoich followersów. W trakcie przeprowadzki zaginęły dwa ukochane koty dziennikarki.

"Kochani! Fatalnie zaczęła się moja przeprowadzka na Zawady. Zginęły moje ukochane koty: Felek (blondyn) i Toyota (dachowica). Okolice ulicy Bruzdowej. Ktokolwiek widział, ogromna prośba o kontakt" - napisała Hanna Lis. Dziennikarka dodała też zdjęcia zaginionych zwierząt. Zamieściła również post na facebookowych grupach, które zajmują się podobnymi przypadkami.

Zobacz też: Hanna Lis odpowiedziała fance, która skrytykowała jej wygląd. Mocny wpis dziennikarki

Hanna Lis prosi o pomoc. Dramat dziennikarki

Hanna Lis wyjaśniła też, jak to się stało, że koty uciekły z nowego lokum.

"Ja już jestem przeprowadzona i w nowym mieszkaniu, ale niestety ta przeprowadzka zaczęła się dla mnie dość traumatycznie, bo mimo że wydawało mi się to niemożliwe, z ogródka, w którym są takie mini przęsła w płocie, uciekły oba moje koty" - powiedziała Hanna Lis, prosząc followersów o pomoc.

Niedawno na instagramowym profilu Hanny Lis pojawiła się informacja, że koty do tej pory nie zostały znalezione.

"Kochani! Od soboty szukam, dotąd niestety bezskutecznie, moich ukochanych kotów, które zaginęły na warszawskich Zawadach w okolicy ul. Bruzdowej. Będę Wam ogromnie wdzięczna za każdy sygnał. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Z całego serca dziękuję wszystkim, a jest Was bardzo wielu, którzy na różne sposoby pomagają mi w poszukiwaniach Toyoty i Felka. Jesteście cudowni. Kociaki są już seniorami (12 i 13 lat), ogromnie się o nie martwię. Trzymajcie proszę kciuki" - napisała Lis. Pod postem pojawiło się mnóstwo wsparcia od zatroskanych fanów dzienikarki.