Zamknij

Hanna Lis komentuje szpitalne zdjęcie Tomasza Lisa. "Influencerki z ciebie nie będzie"

Patrycja Chudolińska
23.12.2019 13:19
Hanna Lis
fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Hanna Lis w żartobliwy sposób skomentowała zdjęcie, które opublikował na Twitterze Tomasz Lis. Jakiś czas temu dziennikarz trafił do szpitala, a niedawno poinformował, że czeka go długa rehabilitacja.

Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie 10 grudnia. Początkowo informacje o jego stanie zdrowia były bardzo ubogie - mówiono, że 53-letni dziennikarz źle się poczuł przed wywiadem z sędzią Pawłem Juszczyszynem i został przewieziony na oddział intensywnej terapii. W mediach spekulowano, że miał udar i jego stan jest ciężki. Plotki ucięła dopiero Hanna Lis.

- Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym stanie ciężkim są całkowicie nieprawdziwe - podkreśliła na swoim profilu na Twitterze.

Żona najwyraźniej wspierała Tomasza Lisa przez cały ten czas. Dziennikarz wyszedł już ze szpitala i oznajmił, że czeka go "długa i żmudna rehabilitacja".

Hanna Lis komentuje zdjęcie Tomasza Lisa

Ostatnio Tomasz Lis opublikował nietypowe zdjęcie ze szpitalnego łóżka, dzieląc się jednocześnie życzeniami ze swoimi obserwatorami.

- Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie pod wozem, a będąc pod pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać - napisał na Twitterze.

Pod świątecznymi życzeniami pojawiła się masa pozytywnych komentarzy i ciepłych słów. Nie zabrakło również zabawnego komentarza Hanny Lis.

- Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie. Zaręczam, że w realu wygląda duuuuuuużo lepiej - napisała pod zdjęciem.

Zgadzacie się z tym?

RadioZET.pl/PCh