Zamknij

Hanna Zborowska rozstała się z mężem? Miała zasugerować to w rozmowie z fanami

23.07.2020 14:26
Hanna Zborowska
fot. Instagram.com/ Hanna Zborowska

Hanna Zborowska rozstała się z mężem? Gwiazda podczas Q&A na Instagramie zasugerowała, że jej małżeństwo z mężem - Brazylijczykiem Danielem, rozpadło się. Zaprzeczyła jednak, jakoby to mąż miał ją zostawić.

Hanna Zborowska rozstała się z mężem?

Hanna Zborowska i jej mąż - Daniel nie są już razem? Podczas zorganizowanego Q&A na Instagramie, gdzie internauci mogli zadawać pytania Zborowskiej, a ona na nie odpowiadać, jedna z fanek napisała: "Gdzieś pisano, że twój mąż cię zostawił. Gdybyś to ogłosiła, to może innym i tobie byłoby lżej?". Hanna Zborowska co prawda zaprzeczyła, że to mąż miał ją zostawić. Zasugerowała jednak, że ich rozstanie było wspólną decyzją.

" Nikt nikogo nie zostawił… Czasami ludzie podejmują o czymś decyzje wspólnie. I wcale to nie oznacza, że jest super i się nie cierpi" - napisała siostra Zofii Zborowskiej.

Hanna Zborowska : Czym zajmuje się starsza córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego?

Kilka lat temu starsza córka Marii Winiarskiej i Wiktoria Zborowskiego wyprowadziła się do Brazylii. Zrobiła to dla Daniela, Brazyliczyka, za którego wyszła za mąż. Para doczekała się dwóch uroczych córeczek, które Hania chętnie pokazuje na swoim Instagramie.

Zawodowo Hanna Zborowska nie poszła w ślady słynnych rodziców i siostry i nie związała się z aktorstwem. Zborowska odnajduje się za to w roli prowadzącej programu podróżniczego "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń", w którym mówi, jak zwiedzić wiele pięknych miejsc, nie wydając przy tym fortuny.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl