Zamknij

Hanna i Tomasz Lis rozstali się po 10 latach

Redakcja
22.01.2018 11:20
Hanna i Tomasz Lis
fot. ons.pl

Hanna i Tomasz Lis nie są już razem? Jak informuje magazyn „Flesz”, dziennikarska para zakończyła trwający ponad 10 lat związek.

Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis pobrali się w październiku 2007 roku. Dla obydwojga było to już drugie małżeństwo i obydwoje z poprzednich związków mieli już dzieci. Ich związek był prawdziwym medialnym zaskoczeniem, choć najpewniej najbardziej zaskoczona była pierwsza żona dziennikarza — Kinga Rusin, która od lat przyjaźniła się ze Smoktunowicz i wybrała ją na swoją świadkową na ślub z Lisem.

Informacje o kryzysie w związku dziennikarzy pojawiały się już kilka miesięcy temu, kiedy Hanna Lis zdecydowała się na udział w programie „Azja Express”, a na jednej z imprez towarzyskich zamiast z mężem, pojawiła się z Leszkiem Stankiem. Wtedy dziennikarka wyjaśniła, że wszystko jest w porządku, a paparazzi nie mają z czego robić sensacji.

Teraz okazuje się, że sprawy potoczyły się całkiem inaczej. Magazyn „Flesz” informuje, że dziennikarskie małżeństwo najpewniej jest już historią. Potwierdzeniem tego ma być wyprowadzka Hanny Lis z domu w Konstancinie do mieszkania w Warszawie. Podobno teraz gwiazda zamierza koncentrować się głównie na życiu zawodowym. Jak dotąd nie odniosła się do sensacji o rozstaniu. Przyznała, że nie zamierza komentować życia prywatnego.

Wyciskarki do soków, sokowirówki - co wybrać, czym się różnią?

RadioZET.pl/Flesz/SA