Zamknij

"Hardkorowy koksu" Robert Burneika zdradził płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Judyta Wanicka
09.09.2019 17:13
Robert Burneika
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu, zdradził płeć swojego dziecka. Do "Dzień Dobry TVN" przyszedł razem ze swoją ciężarną dziewczyną, Kają Kędzierską. Urodzi im się córka czy synek? Zobaczcie, jakiej płci będzie dziecko Hardkorowego Koksa.

Hardkorowy Koksu zostanie ojcem

Robert Burneika, znany w sieci jako Hardkorowy Koksu, wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą. Jego partnerka, Kaja Kędzierska, za półtora miesiąca powije mu potomka. Tymczasem para wyprawiła huczny baby shower oraz - jak to zwykle bywa przy tego typu okazjach - zdradziła płeć dziecka. Zabawę zorganizowano w niedzielę w jednym z modnych lokali w Warszawie. Wśród kolorów wystroju przeważał róż, co od razu podsunęło fanom myśl, że Hardkorowy Koksu będzie miał córkę. Przepuszczenia okazały się trafne - Robert Burneika i jego ukochana Kaja Kędzierska potwierdzili w "Dzień Dobry TVN", że spodziewają się dziewczynki.

Hardkorowy Koksu - kim jest Robert Burneika?

Robert Burneika to litewski kulturysta i zawodnik MMA oraz gwiazdor YouTube'a występujący pod pseudonimem Hardkorowy Koksu. Sportowiec zdobył popularność dzięki filmikom zachęcającym do uprawiania kulturystyki, w których mówił z charakterystycznym wschodnim akcentem. Wiele jego ulubionych powiedzeń, takich jak "Nie ma lipy" oraz "Stejki, a nie jakieś kanapeczki” czy "Rocket Fuel" i "Double Blast", podbiło sieć i już zawsze będzie kojarzone z litewskim siłaczem. 

Burneika przez wiele lat przebywał na emigracji w USA. W 2003 roku ożenił się z Polką mieszkającą w Stanach, lecz po 10 latach jego małżeństwo się rozpadło. Towarzyszyła temu atmosfera wzajemnych oskarżeń i publicznego obrzucania błotem. Żona sportowca twierdziła publicznie, że Burneika stał się bezpłodny po latach zażywania sterydów. Opublikowała nawet wyniki badań potwierdzające defekt strongmana. Z kolei Hardkorowy Koksu próbował pogrążyć żonę ujawniając jej romans oraz kradzież pieniędzy. Po wielu latach okazało się, że Burneika jednak może mieć dzieci. Wkrótce jego nowa partnerka Kaja Kędzierska urodzi mu córkę. 

Zagłosuj

Czy Robert Burneika i Kaja Kędzierska pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW