Zamknij

Robert Burneika zostanie ojcem. Hardkorowy Koksu zdradził termin porodu

Maciej Friedrich
26.06.2019 10:39
Robert Burneika zostanie ojcem. Hardkorowy Koksu zdradził termin porodu
fot. Mariusz Gaczynski/East News

Robert Burneika, powszechnie znany jako Hardkorowy Koksu, podzielił się z fanami radosną nowiną. Kulturysta i zawodnik MMA poinformował, że zostanie ojcem. Zdradził również, kiedy jego ukochana Kaja urodzi.

Robert Burneika to popularny kulturysta, któremu popularność przyniosła działalność w serwisie YouTube. Większość fanów kojarzy go bowiem jako Hardkorowego Koksa. Fanom bardzo podoba się poczucie humoru i naturalność siłacza. Na Instagramie Burneikę obserwuje ponad 90 tysięcy użytkowników. To właśnie za pośrednictwem serwisu Koksu podzielił się z fanami radosną nowiną.

Hardkorowy Koksu zostanie ojcem

Robert opublikował zdjęcie z Sopotu, na którym pozuje ze swoją ukochaną Kają. Na fotografii wyraźnie widać ciążowy brzuszek partnerki Burneiki. Sam kulturysta skomentował zdjęcie jednoznacznie.

„Po weekendzie w Sopocie na portalach plotkarskich pojawiło się dużo informacji na temat okrągłego brzuszka mojej Kochanej. Powiem ze nie mam nic do ukrycia bo bedę hardkorowym ojcem”.

ZOBACZ: Igor Herbut zostanie ojcem. Opublikował urocze zdjęcie na Instagramie [FOTO] 

Z kolei w rozmowie z serwisem Pudelek Hardkorowy Koksu nie tylko potwierdził, że zostanie ojcem, ale podał też przybliżoną datę porodu Kai.

– Tak, to prawda. Ja i moja partnerka Kaja spodziewamy się dziecka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wszystko przebiega prawidłowo. Maluszek przyjdzie na świat późną jesienią. Nie wiemy jeszcze, czy to będzie dziewczynka, czy chłopiec, ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe – opowiedział.

Okazuje się, że informacje podawane przez byłą żonę Burneiki, Katarzynę, okazały się nieprawdziwe. Po rozwodzie w 2013 roku kobieta umieściła w sieci zdjęcia badań mające być dowodem na to, że kulturysta jest bezpłodny. Na szczęście prawda okazała się inna, a przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Robert Burneika — kim jest Hardkorowy Koksu?

Robert Burneika, a właściwie Robertas Burneika, to urodzony w 1978 roku w Olicie litewski kulturysta i propagator kulturystyki. W wieku 21 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Języka polskiego nauczył się od kolegów, z którymi pracował w warsztacie. Dzięki filmom umieszczanym na kanale YouTube zyskał dużą popularność, a stacja TVN Turbo wyemitowała dwa sezony programu „Nie ma lipy!”, w którym brał udział Hardkorowy Koksu. Jest właścicielem firmy Burneika Sports zajmującej się sprzedażą suplementów diety. W Warszawie otworzył siłownię Burneika Sport's Gym.

W formule MMA Burneika rozegrał do tej pory 3 walki. Dwukrotnie zwyciężał (pokonał Marcina Najmana i Dawida Ozdobę) i raz został pokonany (w walce z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem).

Zagłosuj

Oglądasz kanał Hardkorowego Koksa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF