Zamknij

Harry szczerze o małżeństwie z Meghan: "To był błąd". Czy to koniec ich związku?

27.01.2021 15:28
Meghan i Harry
fot. AFP/EAST NEWS

Książę Harry ma już dość hollywoodzkiego życia u boku Meghan? Jeden z australijskich tabloidów dotarł do rozmowy Harry'ego z przyjacielem, któremu zwierzył się, że małżeństwo z Meghan Markle było "błędem".

Meghan i Harry wcale nie taką idealną parą? Choć wydawać się mogło, że zrzeknięcie się książęcych funkcji będzie dla małżeństwa ulgą, ponoć wcale tak nie jest. Australijski tabloid "Woman's Day" miał dotrzeć do rozmowy Harry'ego z przyjacielem, w której syn księżnej Diany żali się na swój związek. Harry podobno żałuje, że zaufał Meghan.

Zobacz też: Książę Harry diametralnie zmienił fryzurę? "Zapuścił włosy i nosi kucyk"

Harry szczerze o małżeństwie z Meghan: "To był błąd"

"Jest załamany sytuacją z rodziną. To nie jest idealne wyjście i było dla nich wszystkich bardzo trudne. Ale czy są tam nieszczęśliwi? Nie, nie sądzę, że to prawda… ale myślę, że zmagają się ze swoją pozycją życiową. Myślę, że wszyscy to robią. Myślę, że cała ta sprawa była niesamowicie bolesna… trudna do opanowania. W efekcie właśnie zdecydowali się na coś, czego nikt jeszcze nie zrobił - opuszczenie rodziny królewskiej. Uważa, że podążanie za Meghan było błędem"- czytamy w tabloidzie.

Mówi się, że Harry'emu ciężko odnaleźć się jest w hollywoodzkim środowisku, w którym jego żona aktorka czuje się z kolei doskonale.

"Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona" - pisze "Woman's Day".

Plotkuje się też o rozstaniu Harry'ego z żoną. Ponoć koniec ich związku to tylko kwestia czasu, jednak Harry chce się rozstać z Meghan bez udziału mediów i żadnego rozgłosu.

RadioZet.pl