Zamknij

Heidi Klum i gwiazdor Tokio Hotel wzięli sekretny ślub. Uroczystość na jachcie we Włoszech [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
05.08.2019 14:22
Heidi Klum i gwiazdor Tokio Hotel wzięli sekretny ślub. Uroczystość na jachcie we Włoszech [ZDJĘCIA]
fot. Norbert Schmidt/Pixathlon/REPORTER/EAST NEWS

Niemałe poruszenie wywołał fakt, że supermodelka Heidi Klum i muzyk grupy Tokio Hotel Tom Kaulitz są już małżeństwem. Okazało się, że ceremonia ślubna, która odbyła się na jachcie, trzymana była w tajemnicy. Dopiero teraz możemy obejrzeć zdjęcia.

Heidi Klum to niemiecka supermodelka, która w branży uchodzi za prawdziwą legendę. Współpracowała z największymi markami, zdobyła ogromną popularność i imponującą fortunę. Została gwiazdą amerykańskiej wersji „Mam Talent” oraz niemieckiej wersji „Top Model”.

W światowym show-biznesie głośno było o związku modelki z młodszym o 16 lat muzykiem popularnej grupy Tokio Hotel Tomem Kaulitzem. Para związana jest ze sobą od 2018 roku, a w grudniu 2018 roku ogłosili, że są zaręczeni. Fani zarówno modelki, jak i gitarzysty niecierpliwie czekali na informacje dotyczące ich ceremonii ślubnej. Tymczasem, jak poinformował portal TMZ, celebryci zdecydowali się na sekretny ślub i są małżeństwem już od kilku miesięcy. 

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub

Według serwisu Heidi i Tom pobrali się 22 lutego 2019 roku w Beverly Hills, dokładnie w rocznicę dnia, w którym się poznali. Dziennikarze TMZ mieli dotrzeć do dokumentów dotyczących ślubu. Małżonkowie jednak zdecydowali się powiedzieć sobie „tak” po raz drugi. Bardziej medialna uroczystość miała miejsce na luksusowym jachcie na południu Włoch, blisko wyspy Capri. Fotoreporterom udało się uchwycić między innymi piękną białą suknię panny młodej. Świeżo upieczeni małżonkowie świętowali w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół. Do tej pory nie uznali za konieczne pochwalenie się radosną informacją w mediach społecznościowych. Galerię zdjęć ze ślubu możecie jednak obejrzeć w naszej galerii. 

RadioZET.pl/MF