Zamknij

Heidi Klum jest w ciąży? Gwiazda pokazała okrągły brzuszek

Sylwia Wamej
24.04.2020 09:54
Heidi Klum
fot. Instagram.com/ Heidi Klum

Heidi Klum i jej mąż Tom Kaulitz zostaną rodzicami? Takie pogłoski pojawiły się po tym, gdy niemiecka top modelka opublikowała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka w sieci. Gwiazda uspokoiła fanów i zdradziła, co jest powodem zaokrąglonych kształtów.

Heidi Klum jest w ciąży z Tomem Kaulitzem? Modelka pokazała okrągły brzuszek

Heidi Klum i Tom Kaulitz po raz pierwszy zostaną rodzicami? Internauci zaczęli dyskutować o rzekomym błogosławionym stanie modelki, gdy wrzuciła do sieci pewne zdjęcie. Heidi Klum opublikowała zdjęcie razem z mężem i szwagrem. Na fotografii wszyscy wypinają zaokrąglone brzuchy. Piękna modelka uspokoiła jednak swoich fanów, tłumacząc, że zaokrąglone kształty są wynikiem obfitego obiadu.

"Obiadek palce lizać" - napisała modelka. Fani nie dawali za wygraną w komentarzach: Gratulacje! Tom nareszcie zostanie tatusiem? Brzuszek Heidi wygląda na prawdziwy" - pisali.

Jak donosi jednak źródło Hollywoodlife.com Heidi i Tom nie mają teraz w planach posiadania dzieci.

"Obecnie Heidi i Tom świetnie się czują z miłością, którą do siebie czują i życiem, które dla siebie zbudowali. Posiadanie dzieci nie jest teraz ich priorytetem na przyszłość - poinformowało źródło tabloidu.

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się w sierpniu 2019 roku. Para pobrała się na jachcie u wybrzeży włoskiej wyspy Capri. Była to ich druga ceremonia zaślubin. Pierwsza raz powiedzieli sobie "tak" w lutym.

Heidi Klum: Ile ma dzieci?

Prywatnie piękna Heidi Klum jest mamą czwórki dzieci. Modelka ma córkę Leni ze związku z Flavio Bratiorem, a ze związku z Sealem dwóch synów: Henry'ego i Johana oraz córkę Lou Sulolę.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia zagranicznych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW