Zamknij

Heidi Klum ma koronawirusa? Modelka na kwarantannie znalazła sposób na czułości z mężem

Sylwia Wamej
16.03.2020 11:30
Heidi Klum
fot. Icla/ Broadimage/East News

Heidi Klum poinformowała niedawno, że jest chora. Niemiecka modelka ma objawy koronawirusa i aktualnie czeka na wynik testów. Gwiazda zdradziła też sposób na czułości z mężem w tym trudnym czasie.

Heidi Klum ma koronawirusa? Gwiazda na kwarantannie znalazła sposób na czułości z mężem

Heidi Klum ma koronawirusa? Niemiecka top modelka opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu, że jest chora i ma objawy koronawirusa. Aktualnie modelka czeka na wyniki testów.

"Podobnie jak wielu z was, źle się czułam przez cały tydzień i, niestety, mój mąż, który wrócił z trasy kilka dni temu, również ma się słabo. Dla bezpieczeństwa trzymamy się od siebie z daleka, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów na obecność koronawirusa (które w końcu udało nam się dziś uzyskać). Nie chcemy rozprzestrzeniać zarazków i ryzykować, że inni zachorują... O ile chcę go objąć i pocałować, ważniejsze jest, aby postępować właściwie i nie rozprzestrzeniać wirusa dalej" - zdradziła 46-letnia modelka na swoim Instagramie.

Heidi dołączyła nagranie, na którym widać, że razem z mężem całują się przez szybę. Fani pięknej modelki życzą jej oraz ukochanemu gwiazdy -  Tomowi Kaulizowi dużo zdrowia.

Tom Hanks i Olga Kurylenko zarażeni koronawirusem

Przypomnijmy, że koronawirusem zarażony jest Tom Hanks i jego żona - Rita Wilson oraz ukraińska aktorka i modelka -  Olga Kurylenko. Koronawirus nie oszczędza nikogo  - również sportowców i artystów.

Zagłosuj

Zostałeś/łaś w domu w związku z pandemią koronawirusa?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW