Zamknij

Koronawirus: Heidi Klum przebadana na obecność wirusa. Ujawniła wynik testu

Patrycja Chudolińska
25.03.2020 13:25
Heidi Klum
fot. LCLA/Broadimage/Broad Image/East News

Heidi Klum jakiś czas temu poinformowała fanów o tym, że nie czuje się najlepiej. Niemiecka modelka skarżyła się na podobne objawy do tych, które występują w trakcie choroby COVID-19. Gwiazda została przebadana i właśnie otrzymała wynik testu.

Heidi Klum ma koronawirusa?

Heidi Klum zaobserwowała u siebie objawy typowe dla zarażenia koronawirusem. Niemiecka modelka kilka dni temu poinformowała fanów o tym, że została przebadana i czeka na wyniki testów.

- Podobnie jak wielu z was, źle się czułam przez cały tydzień i, niestety, mój mąż, który wrócił z trasy kilka dni temu, również ma się słabo. Dla bezpieczeństwa trzymamy się od siebie z daleka, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów na obecność koronawirusa (które w końcu udało nam się dziś uzyskać). Nie chcemy rozprzestrzeniać zarazków i ryzykować, że inni zachorują... - napisała na Instagramie.

Do tej pory wśród gwiazd zarażonych koronawirusem są m.in. Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Idris Elba i Olga Kurylenko.

Heidi Klum ujawniła wynik testu na koronawirusa

Teraz Heidi Klum przekazała fanom informację o wyniku testu. Okazuje się, że wyszedł on negatywny. Najnowsze zdjęcie opatrzyła wymownym hasztagiem #covid_19negative. To znaczy, że modelka nie choruje na COVID-19. Fani cieszą się, że w tych trudnych czasach przekazała im tak pozytywną wiadomość.

- Rozjaśniłaś mój nastrój kochana.

- Zdrowiej, droga Heidi.

- Dobrze słyszeć, że test wyszedł negatywnie! Pozdrawiam.

RadioZET.pl/PCH