Zamknij

Heidi Klum jest w ciąży? Wygadał się znajomy modelki

Redakcja
12.02.2019 15:48
Heidi Klum jest w ciąży? Wygadał się znajomy modelki
fot. Jackie Brown / SplashNews.com/East News

Znana niemiecka modelka Heidi Klum pod koniec roku zaręczyła się z jednym z członków zespołu Tokio Hotel. W trakcie jednego z wywiadów znajomy celebrytki wygadał się, że 45-latka spodziewa się dziecka.

Heidi Klum to jedna z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich modelek. Karierę na wybiegu rozpoczęła w wieku 18 lat. Pracowała we Francji, a następnie przeniosła się do Nowego Jorku. Była jedną z modelek prestiżowej marki bielizny Victoria's Secret, brała udział w kampaniach reklamowych Chanel, a także pozowała w największych branżowych magazynach, takich jak "Elle" czy "Vogue". Epizodycznie pojawiała się w serialach telewizyjnych oraz filmach, możemy ją zobaczyć między innymi w doskonale przyjętym "Diabeł ubiera się u Prady". W 2008 roku uznawana była za najbogatszą modelkę na świecie.

Pod koniec 2018 roku Heidi powiedziała "tak" jednemu z członków popularnego zespołu Tokio Hotel. Wybranek jest od modelki młodszy o 16 lat, ale zakochani nic sobie nie robią z różnicy wieku. Według niemieckich mediów na tyle, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

ZOBACZ: Jaka pozycja w czasie snu jest najlepsza dla kobiet w ciąży?

Heidi Klm spodziewa się dziecka
fot. Instagram:@heidiklum

Heidi Klum jest w ciąży?

Okazuje się, że informacje o ciąży modelki to zasługa jej przyjaciela z programu "Germany's Next Topmodell", Wolfganga Joopa. To właśnie on w wywiadzie dla telewizji RTL powiedział:

- Czy Heidi jest w ciąży? Tak sądzę, tak powiedział mi Tom.

Jak dotąd ani Klum, ani jej mąż nie potwierdzili tych informacji. Czyżby w światowym show-biznesie szykował się kolejny poród? Przypomnijmy, że cały świat śledzi niecierpliwie między innymi informacje o ciąży Meghan Markle.

RadioZET.pl/MF