Zamknij

Heidi Klum wbija szpilę byłemu partnerowi: "Byłam ze wszystkim sama"

Sylwia Wamej
30.03.2020 20:10
Heidi Klum
fot. Instagram.com/ Heidi Klum

Heidi Klum jest szczęśliwą żoną Toma Kaulitza. Niemiecka top modelka zanim znalazła prawdziwe szczęście, była mężatką dwa razy. W rozmowie z "The Sun" postanowiła wbić szpilę drugiemu mężowi -Sealowi.

Heidi Klum wbiła szpilę byłemu mężowi -Sealowi

Heidi Klum w lutym 2019 roku wzięła potajemny ślub z Tomem Kaulitzem. Niemiecka top modelka wcześniej szukała szczęścia u boku dwóch mężow. Jednym z nich był muzyk Seal. Piękna Hiedi postanowiła pozachwycać się obecnym mężem na łamach "The Sun" i wbić szpilę poprzedniemu - Sealowi. Jak stwierdziła, zanim poznała obecnego ukochanego, wcześniej była ze wszystkim sama.

"Po raz pierwszy mam partnera, z którym mogę wszystko omówić. Kogoś z kim dzielę obowiązki, które wszyscy mamy w życiu. Wcześniej byłam ze wszystkim sama" - wyznała w rozmowie z "The Sun".46-letnia gwiazda dodała też, że może liczyć na swojego partnera w każdej sytuacji.

"Jeśli mam kłopoty albo próbuję coś wymyślić, on jest wtedy niesamowitym słuchaczem, po prostu to jest niesamowite mieć partnera. Jestem teraz znacznie szczęśliwszą osobą" - wyznała top modelka.

Heidi Klum przeżyła chwile grozy

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się w lutym 2019 roku, zaledwie dwa miesiące po oświadczynach. Tom Kaulitz, gitarzysta popularnego zespołu Tokio Hotel jest od modelki o 16 lat młodszy. Ostatnio Heidi Klum i jej ukochany przeżywali chwile grozy. Piękna modelka czekała na wynik testu na obecność koronawirusa, który na szczęście okazał się negatywny.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW