Zamknij

Henryk Gołębiewski pokonał raka. Przez pandemię aktorowi odwołano badania kontrolne

29.06.2020 20:13
Henryk Gołębiewski
fot. Adam STASKIEWICZ/East News Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Znany-polski-aktor-znow-ma-problem-z-alkoholem

Henryk Gołębiewski ma za sobą walkę z rakiem. Chorobę pokonał, ale teraz obawia się przerzutów, bo przez pandemię aktorowi odwołano badania kontrolne.

Henryk Gołębiewski to aktor, którego znamy z dziesiątek filmów i seriali. Nie każdy jednak wie, że kilkanaście lat temu pokonał raka. W niedawnym wywiadzie zdradził, że obawia się przerzutów, a teraz, przez pandemię, jego badania kontrolne nie mogą się odbyć.

Henryk Gołębiewski boi się przerzutów

Aktor bardzo cieszy się z tego, że wygrał z chorobą, jednak wie, że nawet młodzi ludzie często na nią umierają. Dlatego korzysta z życia, ale jednocześnie nie zaniedbuje zdrowia i kontrolnych wizyt. Niestety, ostatnie lata nie są dla niego łaskawe pod kątem zawodowym. Brak ciekawych propozycji sprawił, że aktor musiał dorabiać jako fachowiec od remontów. Jak wyznał w wywiadzie dla tygodnika "Świat i ludzie", musiał kombinować.

"Były chude lata bez pracy na planie filmowym, choroby, zakręty. Musiałem kombinować, nie jestem z tych co się poddają. Może załamałem się jak usłyszałem, że mam raka" - powiedział. a szczęście, mimo wszystko Henryk Gołębiewski jest optymistą.

"Przeżyłem raka. A przecież ludzie umierają na tę chorobę, nawet w bardzo młodym wieku. Dlatego każdy rok to dla mnie szczęście. Jestem optymistą, choć czasem chodzą po głowie myśli, że może gdzieś jest przerzut. Teraz miałem mieć badania kontrolne, ale przez pandemię koronawirusa zostały odwołane".

Trzymamy kciuki za zdrowie aktora i za szybkie badania kontrolne.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS