Zamknij

Henio Majdan skończył rok. Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcia z kliniki [FOTO]

10.06.2021 17:35
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana skończył roczek. Para wyprawiła Henrykowi urodziny w Meksyku. Wzruszona Małgosia złożyła malcowi życzenia i przy okazji przypomniała trudną walkę o ciążę metodą in vitro, publikując serię prywatnych zdjęć. 

Małgorzata Rozenek dokładnie rok temu urodziła syna Henryka. Malec jest trzecim synem gwiazdy i jednocześnie pierwszym dzieckiem ze związku z Radosławem Majdanem. Para długo starała się o potomka metodą in vitro. Po drodze przeżyła sporo rozczarowań i dramatów, jak utrata jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej. Gdy w końcu się udało, Majdanowie nie posiadali się ze szczęścia i po paru miesiącach podzielili się dobrą nowiną w social mediach. 

W końcu 10 czerwca 2020 roku Radosław Majdan z dumą ogłosił narodziny syna. 

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 gr/58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami Henio - napisał na Instagramie, z dumą pokazując nowo narodzonego synka. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują urodziny Henia

Od narodzin Henryka minął już rok. W tym czasie chłopczyk zdążył zaistnieć na Instagramie i pobić serca tysięcy internautów. "Dzidziuś Majdana" ma już na koncie kilka spektakularnych osiągnięć, w tym sesje w poczytnych magazynach, udział w reklamie pieluch i inne sukcesy marketingowe w social mediach, a także odwiedzonych parę zakątków globu.

Urodziny małego Henia wypadły akurat podczas wakacji Majdanów w Meksyku. Gosia i Radek wstawili serię uroczych zdjęć malca i złożyli mu życzenia.

Henio #dzidziuśmajdana świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. Syneczku - zawsze ciesz się tak całym sobą. Będziemy zawsze przy Tobie. Dziś będę Was spamować Heniowym kontentem #sorrynotsorry - napisała Rozenek. 

Gwiazda zaczęła "spamowanie" od albumu upamiętniającego wizytę w klinice i USG potwierdzające upragnioną ciążę. 

Wszystko zaczęło się w @przychodnia_novum dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - STAŁO SIĘ!!! Do końca życia będziemy wdzięczni: dr. Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi - przekazała Gosia. 

Gwiazdy pokazują najgorsze zdjęcia z czasu ciąży. Małgorzata Rozenek rozbiła bank [FOTO]